Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák akik egyedül nevelték...

Anyukák akik egyedül nevelték a gyereküket, hol ismerkedtetek meg az új párotokkal akitől most gyereket vártok?

Figyelt kérdés
Van már egy fiam,a párom elhagyott,de fiatal vagyok,és szeretnék még családot gyerekeket.Nektek hogy jött össze? Részletesen is leírhatjátok :)
2017. jan. 7. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Születésétől ötéves koráig neveltem egyedül a nagyfiamat.

A férjemet az interneten ismertem meg, jó pár évig voltam fent egy netes társkeresőn, nem sok emberrel jutottunk el egyáltalán odáig, hogy randizzunk, de annyira nem is foglalkoztatott a dolog, csak számításba vettem azt a lehetőséget is, hogy valamikor majd esetleg ott ismerkedek meg valakivel. Hát végül így lett :)

Négy éve vagyunk együtt a férjemmel, a nagyobbik fiamat is sajátjaként neveli, nagyon szeretik egymást a gyerekkel :)

Tavaly februárban pedig megszületett a kisebbik fiunk is, és szeretnénk majd még egy babát jövőre.

2017. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Netes társkeresőn... Mindketten csak kiváncsiságból regisztráltunk.

Január 1-én volt 3 éve :-)

A nagyfiam 9 éves. Most várjuk a közös lánykát.

29 hkm

2017. jan. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igaz, augusztusban már megszületett, most 4 hónapos a pici, de leìrom.

3 és fèl èves volt a lányom, mikor szètmentünk az apjával. Volt több kapcsolatom utána, de igazán komolyra nem fordult egyik sem.

Ez rèszben az exnek is volt köszönhető, nem tudta elviselni, hogy van valakim, bezavart sokszor, érzelmileg manipulált a gyerekkel... Aztán neki lett komoly k

kapcsolata, itt került pont a dolgok végére. Nem sokkal ezután netes ismerkedős oldalon megismertem a párom, és bár nem volt tervezve, de 3 hónapra rá kiderült, hogy terhes vagyok tőle. Azóta együtt èlünk.

2017. jan. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én munkahelyem által ismertem meg a páromat. Ahol voltam,szerződésbe volt velük,hogy elvégzünk náluk pár munkát.

Én akkor még lányom apjánál éltem,de nem voltunk egy pár már,viszont nem akartam visszamenni szüleimhez. Aztán elköltöztem albérletbe,randiztunk,összejöttünk. Nagyon hamar vállatuk a tesót,három hetes volt kb a pici,mikor egy éve együtt voltunk. Most már három hónapos múlt,nemsoká házasodunk és lesz még egy baba majd.

2017. jan. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy új barátnőmön keresztül. Akkor már külön éltem a nagy lányom apjától fél éve, de még papíron házasok voltunk. A gyereket vitte láthatásra az anyja miatt. Mindig egy sörözőben adtam át, mert néha oda tértem be 1-1 kávéra. Onnan nagyon jó barátságban lettem az egyik pultos lánnyal és az egyik ilyen elvivős alkalommal megkérdezte nincs-e kedvem ott aludni az egyik haverjánál, mert mostanában ő is ott van mióta beázott a lakása. Csak hogy ne kelljen vissza utazgatnom vidékre. Belementem. Reggel jött haza a haverja (aki most a férjem). Elsőre szimpik voltunk egymásnak de az elején nem akartam tőle semmit, mert bonyolult volt a helyzetem. De nem adta fel, töretlenül írt nekem, érdeklődött de nem nyomult. A nagylányomat is megismerte, aki akkor 2 éves volt, ő kezdetektől apának szólította, pedig senki nem mondta neki. Ezek hatására úgy gondoltam, hogy próbáljuk meg. Már 4 éve együtt vagyunk, 2 és fél éve házasok, van egy közös kislányunk is, aki szintén 2 és fél éves :D jó ideje próbálkozunk a harmadik gyerekkel, remélem összejön végre :)
2017. jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,nagyon pozitívak,ment a zöld kéz :) jöhetnek még.
2017. jan. 9. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!