Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az normális, hogy mostanában...

Akoos kérdése:

Az normális, hogy mostanában egyre jobban kezd elhatalmasodni rajtam a fajfenntartási ösztön? 19F

Figyelt kérdés
Olyan érzéseim vanak hogy milyen jó lenne, ha már lenne saját gyerekem, különösen ha látok egy kisbabát. Tudom, hogy még korai, mert még javában tanulok, sőt barátnőm sincs :D

2017. jan. 8. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Az lenne a baj, ha hiányozna ez az ösztön.
2017. jan. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Én is 19 voltam, amikor elkezdtem mindenhol babákat látni és nagyon erős vágy volt bennem.

Ez utána csillapodott, most megint baba baba baba:)

27L

2017. jan. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Az lenne nem normális, ha nincs ilyen ösztönöd. Rendellenes, ha valaki nem akar utódot.
2017. jan. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális :) Igaz, hogy fiúknál sokszor csak később jön ez elő, vagy nem ilyen erősen, de az sem fura, ha valakinél ez ennyi idősen, ilyen szinten jelenik meg.
2017. jan. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
te, Ákos, engem az érdekel, összejött-e a repülés, 347 kérdés kiírása után.
2017. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Összejött, sőt azóta már máshol is jártam :P Egyébként azért volt annyi kérdés, mert növelni akartam az gyakorikerdesek.hu kerdeseinek szamat, hogy ezzel nepszerubb legyen ;)
2017. jan. 9. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!