Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy 31 évesen nyoma...

Vija kérdése:

Normális hogy 31 évesen nyoma sincs az anyai ösztönöknek?

Figyelt kérdés
. Végre normális kapcsolatban élek, tudom, hogy számíthatok a páromra, még a körülmények is adottak, arra, hogy 1-2 éven belül gyereket tervezzünk/vállaljunk. És valahogy nem érzem azt, hogy szeretnék babát. Éveken keresztül azzal magyaráztam, hogy nem megfelelő ember, nem megfelelő körülmények, vagy biztos a fogamzásgátló bezavar az adásba. Frusztrál és kétségbe vagyok esve. Ti is átéltétek ezt?

#gyerektervezés #családalapítás #anyai ösztön hiánya
2015. jan. 2. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
29%

Én 30 évesen lettem anya, a világ legnagyobb csodája! Most vagyok 32 éves, két hét múlva kétszeresen is anya leszek, ha minden jól megy. Én nem tudnám elképzelni az életem a gyerekeim nélkül. Bőven 30 előtt vágytam már az anyaságra, csak akkor még nem volt aktuális a tanulmányaim és a munkahelyem miatt.

Nem az a kérdés, hogy normális-e a te korodban egyáltalán nem vágyni saját gyermekre. Nincs ezzel gond, egyszerűen szokatlan, ugyanis a nők többsége nem így van összerakva. De nem kell mindenkinek anyának lenni. Viszont ha a párod vágyik a gyerekekre, el kell neki mondanod, hogy Te nem akarsz gyermeket, ugyanis nem lenne fair így magadhoz láncolnod.

2015. jan. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igaz én 20 vagyok, de 37hetes terhes!

"Anyai ösztönöm" 1 hete van! Úgyhogy szerintem nincs gond ezzel!

Kérdezgettem erről a védőnőmet, ő 29évesen szült és mondta, hogy neki csak szülés után alakult ki! Pedig imádja a gyerekeket!!

2015. jan. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!