Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kapott már valaki választ az...

Kapott már valaki választ az Erzsébet program nagycsaládos pályázatáról?

Figyelt kérdés
2017. jan. 8. 17:57
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Nekünk még mindig csak beadott.
2017. jan. 20. 19:37
 22/27 anonim ***** válasza:
17-es vagyok. Minket is várólistára tettek, ezért írtam én is hogy nem nyertünk, mert szerintem az ugyanaz, nincs sok esély :(
2017. jan. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi esélyünk nincs. Ki az a hülye, aki ha megnyerte visszamondja?!
2017. jan. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Biztos lesz azért aki lemondja, vagy nem fizeti be az önrészt, viszont gondolom várólistán is sokan vannak, ezért nem fűzök én reményeket hozzá.
2017. jan. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Lehet, de biztos nem annyian, mint ahány családot várólistára tettek. Ez a 3. évünk folyamatban, hogy nem nyertünk.
2017. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Idén pályáztunk először, a jövedelmünk se éri el fejenként a minimálbér 85%-t mégis elutasították nekünk is.
2017. jan. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Mi megkaptuk az értesítést,hogy helyünk van a várólistán az alábbi ál indokokkal,85%-os szöveg,és hogy azok kapnak lehetőséget akik még nem nyertek.mi nálunk jóval 85% alatt van az egy főre jutó jöv.és 3 próbálkozásból 1x sikerült a részvétel.A kolegám aki ugyan annyit keres mint én, szintén 5 főre ötödjére pályázik és ötödjére nyeri el. halllloooooo ???
2017. jan. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!