Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez pajzsmirigy alulműködés?

Ez pajzsmirigy alulműködés?

Figyelt kérdés

A TSH-m 4,4 lett. 4 a max. a papíron. Az FT4: 13,1 (11-22-ig jó).

Az endokrinológus egy hétig szabin...

Én, ahogy utána olvastam, ez nem vészes még annyira.

Ja, babát nem szeretnénk, csak tudom,hogy a 2. babám előtt 1,7 volt. Ő most 15 hónapos és egyszer már úgy 6 hónapos kora körül megnézettem, akkor is 2 alatt volt, így most nem értem ezt a viszonylag magas értéket.

Van egy-két "tünetem", azért nézettem meg, de nem tudom,hogy ilyen minimális eltérés okozhatja-e őket.

köszi


2017. jan. 9. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, enyhe alulműködés. Én évek óta Letroxot szedek, azzal szépen 2 alatt tartottunk, terhesség alatt, szülés után egy hónappal is tökéletes volt, majd rá bő fél évre megint néztük, valamiért 3 fölé ment nekem is, én se éreztem semmit, hiszen alapból jó 4 körülig, ha nem vagy éppen babaprojektben. Hangyányit emeltünk a Letroxon, két hónap múlva néztük újra, megint szépen bement 2 alá.
2017. jan. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon enyhe alulmüködés, tünetet nem okozhat, valószínűleg adnak rá gyógyszert, vagy csak ellenőrizni kell 3 havonta.
2017. jan. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor ezek szerint nem lehet ez annak oka, hogy mondjuk diétázom, de nem igazán fogyok, hullik a hajam stb.

2017. jan. 9. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!