Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislanybaba a puncijahoz nyul...

Kislanybaba a puncijahoz nyul pelenkazasnal, furdesnel. - Te hagyod, vagy nem?

Figyelt kérdés
Erdekelne az is, hogy miert igen es miert nem.
2017. jan. 9. 18:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
35%

Már most tudom, hogy 0-ra leszek pontozva :) Én nem "hagyom". Nem úgy kell elképzelni, hogy rákiabálok vagy leszidom, egyszerűen elterelem a figyelmét, felöltöztetem. Én azt nem értem, hogy egy pelenkás korú gyereknek miért kellene "engedni" azt, hogy oda nyúlkáljon. És ti közben nézitek? Vagy nem tudom ezt elképzelni... Hangsúlyozom, hogy nem TILTOM, egyszerűen nem hagyom (bár tudom ez nem lesz akadály a pontozásnál!) :D

Szerintem ez semmilyen gátat nem szül, majd ha már lesz saját intim szférája, akkor azt csinál a testével, amit akar. De most, én meg mondjuk a nagyi fürdés közben nem nézzük, ahogy oda nyúlkál, nekem ez lenne furcsa! Nincs abból baj, ha véletlenül megtalálja. De én is láttam már olyat, hogy egy ilyen korú gyerek ült a földön és akkor szabadon lehetett neki "bármit" (közeli rokon gyereke).

2017. jan. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

En nem pontoztalak le utolso, Neked is zold kezet adtam, mert valaszoltal a kerdesemre. Az mindegy, h mas allasponton vagyunk😉 Koszonom.

Nem nezem, mikozben odanyul, csak annyira, mintha mondjuk a fulé fogná. Amikor csikis tisztaba tetel, v furdes kozben, akkor egyutt nevetek vele. Ha picit nagyobb lesz, akkor majd elmagyarazom neki, h masok elott nem illik odanyulni. Remelem, majd megerti.

2017. jan. 10. 11:44
 13/13 anonim ***** válasza:
60%

Ha tiszta akkor hagyom.

Nem tudatosan nyúl oda,baba felkell fedeznie a világot ezt nyilván saját testével teszi elösször ide-oda nyúl,szopj az ujját stb.

Aztán mászik és akkor meg aztán mindehez nyúl,mindent a szájába vesz.

Nem nézem,megilyenek mert 1:épp tisztába teszem.

2:minek nézzem?

ha akadályoz elveszem a kezét ráadom a pelust,aztán folytatja a nyulkálást.

2017. jan. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!