Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tart még majd ez az...

Meddig tart még majd ez az időszak míg pelenkázásnál, öltöztetésnél hogy mindig meg fordul pillanatok alatt és mászik előlem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen beleizzadok minden pelenkáztatásba, és öltöztetésbe!

9 hónapos múlt a fiam 2 hete.

Amikor nem öltöztetem akkor nem olyan eleven mint akkor mikor pelenkázom.

Fordul ki a kezemből, egyszerűen nem birok vele , csavarodik, tekeredik, mászna ha nem bír mert nem engedem az egyik oldalra fordulni akkor a másik oldalra fordul, már nem tudok mit a kezébe adni, már nem érdekli semmi, mindent látott és 3 alkalomnál többször nem fogdos semmit.

Néha a segge a levegőben lóg, mert ő fordulna én meg tartom a két lábát hogy ne kenjünk össze semmit.

Öltöztetésnél arra már rájöttem hogy szeret állni, és az ágyunk mellé állítom és úgy le tudom vetkőztetni és fel tudom öltöztetni könnyen, de a pelenkázás nagyon nehéz.

11 kilós a fiam, nem tudom lehet e már rá kapni bugyi pelust.



2014. júl. 9. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Sokáig tart.. Az én fiam 2 lesz de mindíg bírkózunk pelenka cserénél.Bugyipelusról nem tudok véleményt mondani nem próbáltam még a fiamnál.
2014. júl. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet kapni bugyi pelenkát:)

Én állva pelenkázom:)

2014. júl. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Addig, amíg szobatiszta nem lesz.:)

Nálunk is ez volt, de nem volt mese, én bepelenkáztam, akkor is, ha neki más elképzelései voltak. Aztán megszűnt, mikor már nem kellett a pelenka, mert szobatiszta lett.:)

2014. júl. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én kakinál tusoltatom a fiamat,pisinél már meg sem próbálom megtörölni mert vagy elszökik vagy megüti a kukacát ami multkor is elég fájdalmasra sikeredett.bugyipelut használunk,így az mehet állva is

14 hónapos

2014. júl. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Enyém is szökik és már 21 hónapos pedig. :D De én vagyok az erősebb,így hát... Lehet kapni bugyi pelust rá,mert nekünk hármas méretben volt pár darab és ugye az kis súlyhoz van.Bár ezer éve volt ez a pár darab,mert 3,5-4hós korától már 4-es pelust hordott.
2014. júl. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez sokáig tart :)

Az én fiam két éves és bizony a pelenkáért harcolni kell hogy ráadjam.

Ez egy ilyen dolog, neki ez macera, unalmas és minden más érdekli, de nem az hogy öltözni kelljen.

Ilyenkor érdemes valamit a kezébe adni, akár a popsitörlős csomoagot, nézegesse. Valahgoy a figyelmét kell elterelni, akár énekelj vagy ilyesmi. De sokáig fogtok még küzdeni.

2014. júl. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

óóóó, mintha csak én írtam volna ki!

Az én fiam egy éves és 2x leizzadok egy pelenkacsere vagy öltöztetés közben főleg fürdés után, mert akkor ugye mindkettőt el kell szenvednie - szörnyű!!!

Múlt héten vettem bugyipelenkát hogy kipróbáljam. 4-es méret 9kg-tól van.

Az valami megváltás! (de annyira nem akarok rászokni a jóra, mert azért drágább mint a sima pelenka) :)

2014. júl. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

És mennyivel drágább a bugyi pelus mint a sima?

Mennyibe kerül 1 csomaggal és mennyi van benne?

2014. júl. 9. 14:40
 9/10 lyna82 ***** válasza:
Szia!Ugyanez van nálunk is!Azt még csak-csak elviseli hogy letöröljem,dea pelust ráadni művészet.Rájöttem,ha hagyom picit pelus nélkül,utána könnyebben engedi a pelenkázást.Hagyd egy picit "szellőztetni" :-)
2014. júl. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 lyna82 ***** válasza:
9-es vagyok azt nem ìrtam hogy a fiam 7,5 hónapos
2014. júl. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!