Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tejfakasztó buli mikor van?

Tejfakasztó buli mikor van?

Figyelt kérdés
És ugye csak férfiaknak? Nekem kell vmit sütni főzni?
2017. jan. 10. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Az apuka szokott a haverjaival inni menni, miután megszületett a baba és még a kórházban vannak anyukával. Van amikor az egészi baráti kör összeül, nemcsak a pasik, de általában csak egy iszogatás szokott lenni, max kis nasival, szerintem nem kell túlgondolni.
2017. jan. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Ujabb ok,hogy a ferfi tudjon pialni...Mondvacsinalt indok..Eszembe nem jutna lereszegedni meg a anya meg baba bent fekszik.De hat kinek milyen az ertekrendje..
2017. jan. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ferfiaknak.

Pogacsat,chipset, pizzat stb. tudnak venni.

A baba szuletese utan, igen.


Mi babavarot tartottunk egy munkatarsunknak, jo kis vicces feladatokkal;)

2017. jan. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked semmi dolgod nincs ezzel kapcsolatban.Amíg Te a kórházban vagy,addig jönnek össze a fiúk.3 gyerekes
2017. jan. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor volt amikor még kórházban voltam. Itthon összeült a párom a barátaival, a kajáról maguk gondoskodtak. Semmi rosszat nem találtam benne, még jól is esett mikor mesélték,h minden felest a gyerek egészségéért itták. Plusz apa, nem itta magát a sárgaföldig!
2017. jan. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!