Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek Blu Blu Delfint kapott...

Akinek Blu Blu Delfint kapott a gyermeke mondjuk karácsonyra, még mindig szereti?

Figyelt kérdés

Megéri az árát? Karácsony óta ezt kéri, de túl drága szerintem és attól félek, hogy megunná egy hét alatt. :-(

Illetve melyik játék vált be a karácsonyi ajándékok közül óvodás gyermekednél?



2017. jan. 11. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:

mint mindent szerintem ezt is megunná.

nálunk annó az interaktiv kutyusért ment a könyörgés. megkapták,de ahogy sejtettem 1-2hét után már nem volt érdekes.. Ez a delfin ráadásul nagyon drága tényleg..

2017. jan. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nálunk az 5 évesem ezt kapott

[link]


ezzel még én is eljátszottam,mert nagyon érdekes a tapintása

2017. jan. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

meg ezt,mert ő szeret babázni

[link]

2017. jan. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Nekem mindegyik válasz hasznos volt, nem tudom kinek nem. :-(

Az elsőnek: interaktív kutyust egyet kapott, de a legolcsóbbat, ami csak vakkant és izegmozog. Azt nagyon sokat nyúzta mondjuk, el is romlott a póráza. Ettől függetlenül abból is ódzkodom a drága 15-20 ezerért kaphatóaktól, pedig azok is kívánságlistásak. :-(

Ezt a homokgyurmát régen kinéztem már, szerintem ki is fogjuk próbálni. Tavaly karácsonyra pont azt a babázós szettet nèztem ki, de végül nem kapott. Nem szeret babázni annyira, csak hébe-hóba.

Azt hittem több válasz jön, jó lenne pedig jövő karácsonyra, hogy mik váltak be. :-)

2017. jan. 12. 06:29
 5/6 A kérdező kommentje:

És ami nálunk bevált: Djeco: Lépésről lépésre rajzolós szett. Varázslatos altatós plüss, zenél-világít.

Ami egyáltalán nem jött be: Crayola rajzmágus teknős. Nem rajzol olyan szép mintákat, mint a reklámban. Pénzkidobás volt sajnos.

2017. jan. 12. 06:34
 6/6 anonim ***** válasza:

engem nem zavar hogy lepontoznak,-de ilyenkor legalább írnának más játékot amik szerintük jobb...

A teknősért nálunk is könyörögtek,de valamiért biztos voltam benne hogy az hülyeség.és örülök hogy nem kapták meg mert többen is csalódtak benne.

A legtöbb játék sajnos nagy csalódás,mert nem olyan mint a reklámba. ha szeret rajzolgatni-akkor még jó pofa ez is. (nem állítom hogy pont olyan látványos mint a reklámba,de azért jó:

[link]

2017. jan. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!