Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan belső tulajdonságod,...

Van olyan belső tulajdonságod, amitől nagyon tartasz, hogy örökölni fog a babád?

Figyelt kérdés

Én nagyon remélem, hogy a páromra fog hasonlítani belső tulajdonságait tekintve, mert nekem nagyon rossz természetem van (hisztis, sértődékeny, lusta, nehéz felfogású). Őszintén nem szívesen boldogulnék magammal, mint egy kisgyerek. :D

Nektek van/volt olyan belső tulajdonságod, amitől nagyon féltél, hogy örökölni fog a babád? A végén hogy alakult?


2017. jan. 15. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Lusta - ezt orokolte, bar osszeteszem erte a ket kezem :D nagyon mozgekony, de imad aludni/pihenni, altalaban este 8-9 kozott alszik el, es reggel 8:30-8:45 kozott hallom, hogy ebren van (beszelget), de az esetek 80%aban nem sir, hanem beszelget maganak. En szoktam bemenni 9-10 (bar ma 10 utan mentem be mert akkor ebredtem) ora utan megnezni, hogy mi van, erre csak ott fekszik es vigyorog. :D

11,5 honapos.

De egyebkent napkozben nagyon mozgekony, meg sem all egy percig sem, csak nagyon ritkan lefekszik a foldre 3-4 masodpercre, vagy rahajtja a fejet az olembe ❤

En sajnos nagyon okoskodo vagyok, ezt remelem nem orokli.

Bunko is vagyok nagyok sokszor, ezt is remelem, hogy inkabb nem orokli.

Nagyon nagy szam van, remelem ezt sem orokli.

Mindemellett remelem, hogy megvaltozom idovel, es ugy tervezem, hogy elotte megprobalom ezeket a tulajdonsagaimat "megolni", hogy ne tudja eltanulni se.

De egyelore egy nagyon mosolygos, nyugodt, tunder kicsi lanyunk van :)

2017. jan. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jó ez olvasni, gratulálok a pici lányhoz, remélem nekünk is ilyen szerencsénk lesz! :)

Egyébként is nagyon igyekszem megváltozni, mire megérkezik a baba, vagy legalább egy kicsit elnyomni a rossz tulajdonságaimat. :D

2017. jan. 16. 00:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Nalunk szerencsere az apja nyugodtsagat orokolte.

Mert en sokkal lobbanekonyabb vagyok, hirten haragu, kiabalos. Szerencsere az apja nem, es o ra hasonlit ebben.

Nagyon nyugodt, masfel eves de mar most latszik.


Aztan remelem okos meg szep lesz mint az anyja :P

2017. jan. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne legyen mimózalelkű és visszahúzódó, mint én. De sajna vmit mégis örökölt belőle, mert nehezen oldódik és iszonyat bújós. Most másfél éves, fiú.
2017. jan. 16. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kisebbség érzést, indulatosságot.
2017. jan. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mikor mèg nem tudtuk a nemèt, èn azon filóztam, hogy csak nehogy az èn tulajdonságaimat öröklő fiú legyen. Lobbanèkony, szókimondó, hirtelen ember vagyok/voltam. Nőkènt is sokszor kerültem bajba emiatt, de ha fèrfinak születek, kamaszkoromban tuti állandóan verekedtem volna...

Na, most úgy állunk, hogy mègis fiam született. :) Iszonyat akararos, hangos, temperamentumos. :) DE! Mivel ez az időszak jó az önvizsgálatra, fejlődèsre, így igen komolyan változtam èn is. Sokkal megfontoltabb, nyugodtabb lettem. Mikor láttam, hogy kiabál, vagy eldob valamit, mindig egy pofon volt, hogy tanuljam èn is az indulataimat kezelni, mert tudom ,hogy ő most ebben a korban van, de nem ezt akarom neki mutatni. Úgy állunk, hogy a lassan 2 èves fiam hisztijeit, dühèt is sikerül általában (;D) higgadtan kezelnem.

2017. jan. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hiperérzékeny vagyok, mindent rögtön a lelkemre veszek és sokaig őrlődök dolgokon. Nagyon izgulós, nagyon felénk voltam mindig is.

Az apja határozott és magabiztos, amellett, hogy végtelenül illemtudó és kedves. Nincs olyan dolog amit ne tudna elintézni.

Viszont mindketten lobbanékonyak vagyunk, ezt én jobban kezelem.

Amit viszont szeretném ha tőlem örökölne, az a makacsságom. A párom mindig is könnyen befolyásolható volt, alkalmazkodott a saját kárára is a környezethez. Na én meg a másik véglet vagyok, de ennek örömére sosem tudtak belevinni a rosszba (pl.: cigi, drog vagy piálás, idő előtti szex vagy akármi).

Szóval legyen olyan mint az apja de makacs legyen mint én és ő lesz a legtökéletesebb ember a földön. :D

2017. jan. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A rossz tulajdonságaimat napestig lehetne sorolni, a két legidegesítőbb talán az, hogy rettenetesen makacs vagyok, a másik pedig, hogy nagyon nehezen fejezem ki az érzelmeimet. 4 éves a lányom, az előbbit látom rajta is egy ideje, iszonyúan fafejű tud lenni, ha ő A-t mond, akkor abból sehogy nem lesz B ... Küszködünk rendesen egymással, két ilyen csökönyös ember, mint mi .. Nem tudom mi lesz később :)


Az érzelmek kifejezésével viszont nincs gondja, ebben olyan, mint az apja. Akit szeret, annak ezt a tudtára adja szóban is és tettekkel is.

2017. jan. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem az egyik rossz tulajdonságom az érzékenységem. de ahogy nézem sajnos örökölte a fiam. de minden mást az apjától, makacs, önfejű, akaratos :) nem egyszerű eset. :)
2017. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!