Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik nevek a...

Szerintetek melyik nevek a legszörnyűbbek azok közül, amiket a mostanában született gyerekeknek adnak?

Figyelt kérdés

Felkapott divatnevek: Zara, Zoé, Lara, Mira, Zorka, Benett, Brendon


Erőltetett, idegen hangzású nevek: Rikárdó, Britani, Gvendolin, Dzsesszika


Különféle eredetű szappanoperák nevek: Hatidzse, Dzsúlió, Eszmeralda


Ősmagyar mániások nevei: Cseperke, Zengő, Borsa, Árpádina


Gyümölcs/virág, egyéb "aranyos és cuki" nevek: Sugárka, Napvirág, Eperke, Málna, Bodza, Mandula



2017. jan. 17. 15:42
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
87%
Hát nehéz lenne rangsort felállítani az általad említettek között..szóval mindegyik borzalmas.
2017. jan. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
48%

kihagytad a felkapottak közül a Zselykét, Zsombort...a Zselykétől a hideg ráz ki. a Zsombor nem tetszik, de nincs vele bajom.

Rikárdó meg ilyeneket c...nyok adnak gyereknek..ott a név a legkisebb baj szerintem.

Az utolsó két kategória szerintem már annyira egyéni megítélés kérdése, mármint ha valaki ilyen "ősmagyar hagyományörző jellem" vagy épp örök "bolondos cuki" jellem, azt én miért, milyen jogon kritizáljam? Én nem adnék ilyen nevet a gyerekemnek, mert én meg egy "örökrealista, túlkomoly típus" vagyok. akkor engem meg ezért kritizáljanak?

2017. jan. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
80%
A legszörnyűbb a Bence invázió, minden más utána jön.
2017. jan. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim válasza:
30%

Hallottam már, hogy valaki az utcán Bazsolikumnak hívta a gyerekét. Először így:Bazsa!Bazsa! Aztán:Bazsolikum!!! :D

Egyébként exem meg a felesége a gyerekét Ennéhnek nevezte el, mert ez is valami ősmagyar név. Hát jó. :D egyébként nekem a Gwendolyn és az Evangeline nagyon tetszik, csak hát nyilván nem fogom így hívni a gyerekem ha Magyarországon maradok. :D

2017. jan. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
44%

Zille, Zétény, Noel, Zselyke, Lelle is most elèg divatosak, engem idegesítenek/nem tetszenek. Ezt a listát bővíthetnèm, de nincs kedvem gondolkodni.

Az általad írtak közül a Mira meg a Lara mèg a tűrhető kategória (azt nem mondom, hogy tetszik, de elviselhető.) A többi no comment.

2017. jan. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
75%
Konkrétan mit zavar téged, hogy vadidegen emberek hogyan nevezik el a gyereküket?
2017. jan. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
35%

És mivan azokkal a nevekkel amiből Dunát lehet rekeszteni? A csoportban négy Hanna, két Lili van, két Bence, két Balázs. 20an vannak.. Katasztrófa

Amit sose adnék a gyerekemnek:Noel, Alex, Zselyke,

2017. jan. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
67%

Amikkel én találkoztam:


- Itt olvastam gyakorin, a Hadúr nevet, bár remélem anyuka végül meggondolta magát.


- Ismerősöm kisfia a Titán nevet kapta, no comment... Egy másik kislánya Senon, így, ahogy írom.


Nálam ezek a kritikán aluli nevek.

2017. jan. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
76%
Hihetetlen ez a kicsinyesség. Képesek vagytok naponta ezen csámcsogni, hogy ki milyen nevet ad a gyerekének. Nem unjátok még? A ti gyereketek neve sem tetszik mindenkinek, egész biztos. Nem mindegy, hogy Zsombor, Zselyke, Benett, Zoé, Józsi, Peti, Gábor, Anna, ha nem a tiéd? Ne add, és kész.
2017. jan. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
75%
Az összes..és még bőven tudnék hozzátenni. Ha csak ezeket lehetne adni, még mindig az ősmagyarok a leg válallhatóbbak. Én személy szerint hidegrázást kapok az általad felsorolt divatnevektől...
2017. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!