Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Lujza névről?

Mi a véleményetek a Lujza névről?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik, nincs ilyen nevű ismerősöm, se rokonom. Biztos hogy nem tucat név! Adnád gyermekednek?
2017. jan. 18. 09:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik, sajnos férjemnek nem jött be. Egy nagyon kedves ismerős neve, akit tisztelek. Szóval duplán pozitív nekem.
2017. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem pulykanév, de mindenesetre komolytalan.

Viszont az Anna Lujza tetszik együtt.

2017. jan. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Elmegy.De úgy,hogy Anna Lujza nagyon nem tetszik.Halkan megsúgom,hogy egyre többen adják(pl.a Geszti,de a Heppi Endre egyik lánya is Lujza(i))
2017. jan. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
En ismerosi koromben is egy vicces ragasztott nevkent terjedt el ez a nev, nem komoly nevkent.
2017. jan. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

nekünk is volt egy Lujzi nevű cicusunk én nem adnám de szerintem ha neked ez tetszik akkor csak a saját véleményed érdekeljen meg persze a párodé

az biztos, hogy én sem ismerek egy Lujzát sem és még mindig jobb mint a Fahéj pl

2017. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az egyik unokahúgom Klára Lujza.Kb. 3 hónapig hívtuk Klárinak,azóta Lujzi.Olyan rosszcsont,hogy egyszerűen nem illik rá a Klára név :) Bezzeg a Lujzi. Igazi primadonna,egy tündér. És kikéri magának,ő nem Lujza,hanem Lujzi. Egyébként egy ismerősöméknek a kislánya is Anna Lujza,illik hozzá.

Szóval szerintem szép név,jó választás,nem egy tucatnév,az biztos.

2017. jan. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nekem tetszik, de nem tudom miért én kicsit régimódinak érzem. Anna Lujza viszont gyönyörű:-)) 24/N
2023. okt. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!