Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2. hónapja látványosan kevés...

2. hónapja látványosan kevés a menstruáció? (részletek lent)

Figyelt kérdés

az 5-6 nap helyett kimerül három napban. És a minősége sem olyan mint szokott. inkább ilyen vizes jellegű, de nem olyan darabos (már bocsánat), mint ami nálam eddig normális volt. Tisztasági betét bőven elég lenne, és igazából ki sem jön, csak akkor amikor pisilek. Kicsit aggaszt a dolog. És bár február közepére van időpontom dokihoz, de addig is kiváncsi lennék, hogy mi lehet a háttérben?

A segítséget és a válaszokat előre is köszönöm!



2017. jan. 24. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Terhességi tesztet csináltál?

Egyébként sok oka lehet, de valamiért csak a gyermekvállalás kategóriába tetted..

2017. jan. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod,

jah igen nem írtam le, természetesen azért a gyermekvállalás /egyéb kategóriába tettem, mert nem védekezünk ugyanis szeretettel várjuk ha megfogan a babánk. Nem csináltam tesztet egyenlőre, de azon gondolkodtam hogy holnap reggel csinálok egyet, mert persze akkor már tudok szűkíteni.

Azért sem teszteltem, mert egyéb arra utaló tünetem nincsen.

csak ez a fura mensi.

Már az első is furcsa volt, decemberben ... de úgy voltam vele, hogy előfordulhat, millió oka lehet... de így hogy már a második is... a januári talán még gyengebb volt mint a decemberi... így már kezdek kicsit aggódni.


köszönöm a válaszod.

holnap lövök egy tesztet mindenképp !

2017. jan. 24. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:

A hányinger és társai nem mindig jelentkeznek, erre nem érdemes hagyatkozni.

Azért ha pozi lenne a teszted, próbálj hamarabb dokihoz jutni..

2017. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze, ha pozitiv akkor azonnal megyek és kiülöm a sorom... még ha egy fél napba is kerül.


köszönöm a válaszod. Megírom mi lett a teszt eredménye !

2017. jan. 24. 17:31
 5/5 A kérdező kommentje:

sziasztok!


Reggel csináltam egy tesztet.

Hát azonnal lett rajta egy halvány csík . mutatom képen:


[link]

[link]


De sajnos azt olvasom itt az oldalon, hogy mostanában mindenkinek van rajta halvány csík (Xepil teszt) tehát sajnos ezt akkor negatívnak kell vennem ! :(

Pedig titkon bíztam benne, hogy esetleg baba van a dologban. Hát valószínűleg nem !:(

2017. jan. 25. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!