Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A megnövekedett testsúly...

A megnövekedett testsúly miatt (40. hétben vagyok) nagyon fáj a térdizületem mostanában. Szülés után ill. ha lemegy a súlyomból, már nem fog fájni, ugye? Nem marad meg a térdfájás?

Figyelt kérdés
2008. okt. 9. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 kilót híztam, nekem is nagyon fájtak a térdeim. 7 hete szültem, lement 12 kiló rólam, és most kezd enyhülni a fájás. 2 hete még recsegett-ropogott a térdem. (Nekem azt mondták, hogy fél év is eltelhet, mire teljesen helyrejön.)
2008. okt. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, nekem is nagyon fáj a térdem. Éppen tegnap kérdeztem ugyanezt, és azt írták, helyre fog jönni, ha meg nem, irány a doki.
2008. okt. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
En 25 kg-t szedtem fel, teljesen kivoltak a térdeim meg a hátam. Sajna szoptatás alatt még csak híztam, de utána elkezdtem fogyizni, már az elso 5 kg után éreztem a kulonbséget!!!!most tartok 12-nél, szerencsére semmi gond. Orvoshoz nem mentem, mert az elso, amit mint okot említett volna, az a túlsúly, szóval gondoltam, ha a fogyás nem segít, akkor megyek majd csak.
2008. okt. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, én is 25 kg-nál tartok. Köszönöm a válaszokat. Bízom benne, hogy egy pár kiló szülés után lemegy és egy kicsit jobb lesz. Jó babázást Nekünk! ;-)
2008. okt. 10. 08:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 16ot szedtem fel,3hónapja szültem 3kilo ment le,szoptatok nem diétázok így nem megy semerre,de nekem is nagyon fáj a térdem a hátam sőt néha a derekam is..na meg a talpam ha elfáradok nagyon..
2008. okt. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!