Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség alatt megnövekedet...

A terhesség alatt megnövekedett mell tartós is lehet?

Figyelt kérdés

3. babámat várom és eddig egyik gyereknél sem tapasztaltam mellnövekedést. Sőt szülés után kisebb lett mint volt.

Most viszont még nagyon az elején vagyok de már fájnak a melleim és már 1 számmal nagyobb melltartó a kényelmes. Akár mekkora is lesz az a szülés után megint visszamegy olyanra mint volt vagy kisebbre? Vagy álltalában akkora marad amekkorára megnőtt? Kinek mi a tapasztalata?


2011. okt. 9. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt csak nekem a 4. nél. De szülés után nem sokkal lejjeb ment az eredeti formájába :)
2011. okt. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem. Hát szeretném ha így maradna:) 70A-s lett a méretem 2 gyerek után. Alapból nem volt nagy mert 70B-ről ment öszébb. Örülnék ha azért vagy 2 számmal nagyobb maradna:) De ezt nem rajtam múlik.
2011. okt. 9. 14:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vissza fog menni :) Én sportotam utána és visszament :))
2011. okt. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi vagyok.

Nekem a 70A ment össze második gyerek után ici-picire, igaz a szoptatás utáni fél év még nem telt le, és újra várandós lettem. Már 8 hetes vagyok, és néha szokott fájni, növekedés nem látszik. Sajnos a gyomrom annyira rossz, hogy melltartót nem nagyon viselek el magamon, így meg úgy nézek ki, mint akinek nincs is melle... :o(


Nekem már második babával is kisebb volt szoptatás alatt, mint elsővel. Nem tudom, ez még hová csökken majd...

2011. okt. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a nagynénémnek hatalmas mellei lettek a szülés után,-neki sajnos nem lett kisebb.kénytelen volt megműttetni,mert a súlyúk miatt rendszeresen fájt a háta is.


De azért nem feltétlen jár így mindenki.nekem pl: vissza állt az eredeti méretébe. sajnos!! mert én nem bántam volna,hogy ha akkora marad és nem ilyen kicsi mint most..

2011. okt. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is, hogy a terhesség elején 70A-s volt és hogy Ettől kisebbre fog összemenni? Most olyan jó így hogy nagyobb lett:) bár ez sem hatalmas nagy de nagyobb mint volt:)
2011. okt. 9. 14:54
 7/9 anonim ***** válasza:

85C-vel indultam neki a terhességnek, most 95E-t hordok, de már szorít :/

Első baba, és 34 hetes vagyok.

2011. okt. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

remelem osszebb fog menni, mert 2. gyereknel 85dd-rol indultam, a jobb cicim duzzadt, es sokkal nagyobb :((

nagyon kenyelmetlen ilyen nagy cici (egyebkent szerintem a fiamnak is az volt, amikor szopizott)


szoval akinek nagy van, kisebbet akar, akinek kicsi, az meg nagyobbat :D

2011. okt. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én B kosarasról indítottam az első szülésem előtt. Minden gyerekkel egyre nagyobb maradt a mellem, nem is kicsivel. Most DD-s melltartót hordok. Szóval nem törvényszerű, hogy összemegy, bár én most már örülnék neki.
2011. okt. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!