Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 17 évesen szülni semmi segítsé...

17 évesen szülni semmi segítség nélkül mennyire lehet durva?

Figyelt kérdés

Szoktam nézni a youtubon ilyen vidiket hogy tini anyukák tesznek fel videokat a mindennapjukrol és nem tűnik túl nehéznek.

Mondjuk lehet hogy a valóságban meg elég durva lehet. .

Ti mit tennétek ha 17-18 évesen teherbe esnetek/estetek volna?


2017. jan. 25. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

30 felett, biztos egzisztenciával se könnyű.

A gyerekvállalás nem csak arról szól, hogy kipottyantom (szülni egyébként szintén nem könnyű).

2017. jan. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szülni hanem gyereket nevelni
2017. jan. 25. 18:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem konnyu, hidd el.


Bar felenk is nagy divat lett. Elvegzik a nyolc osztalyt, aztan szulnek..

Most pl.: lanyom volt osztalytarsa, aki 17 eves, ujra terhes. Masfel eves az elso gyerek...

2017. jan. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Nem tűnik nehéznek?Na igen,az ilyen szépen retusált videóktól hiszik azt,hogy sétagalopp az egész.Nem az.Még 20-30-40 évesen sem,nemhogy 10-en évesen.

Én 30 éves vagyok,van egy 2 éves kislányom.17-18 évesen biztos,hogy nem tartottam volna meg.Nekem fontos volt az,hogy legyen végzettségem,biztos állásom,mielőtt gyereket vállalok.

2017. jan. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

Egy 5-10 perce videoból nem tünik kinhogy milyen éjjel 3x felkelni szoptatni,oránként tisztába tenni.

Nekem nincs gyerekem de az üzlet társamnak van,tavalyi gyerek. Ugy jöttbe minden reggel mint aki hajnalig bulizott. Amióta végig alusza az éjszakát azóta embernek tünik az üzlettárs.

Ezt tiniként ugyan ilyen lenne csak épp azt felejtik el,higy ha gyerek van akkor azzal foglakozni is kell. Persze akad 100ból 1aki ezt minden probléma nélkül megoldja.

2017. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég durva, mivel kb.csak gyári munkásnak mehet el végzettség nélkül, ott meg a nappali műszak 6-kor kezdődik, tehát az anyuka még bölcsibe se tudja vinni.
2017. jan. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!