Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek durva, hogy sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek durva, hogy sokan már 14-15 évesen szexelnek?

Figyelt kérdés

[link]

Ez csak egy eset a sok közül.

Amikor még általános suliba jártam ott is több olyan lány volt aki már 13-14 évesen rendszeresen szexelt.

Én vagyok a marad vagy tényleg nem normális dolog,hogy még a tojáshéj ott a s***gükön,de már szexelnek orrba-szájba??


23/F



2016. jan. 22. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nincsenek olyan sokan. A többségnek van esze.

Én azokat nem értem, akik ezeket reklámozzák. Köztük téged sem.

2016. jan. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

durva, én csak sajnálom azokat a gyerekeket. megfelelni akarnak, és csak az számít, hogy a nagymenők mit gondolnak róluk.

21L

2016. jan. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el őket, mert az ő dolgok, de számomra ennyi idősen elképzelhetetlen lett volna...
2016. jan. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen, durva.

De attól, hogy mi ezt leírjuk, sajnos nem fognak változni.

2016. jan. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem az ! a rég időkben akkor már gyereket szültek
2016. jan. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sem helyes.

Még szakmunkás koromban nem volt ilyen sok lány, aki szexelt volna. Volt az osztályban 2 lány aki terhes lett. Rajtuk kívül még vagy 3-4 lány szexelt akkoriban. Az egyik, eléggé könnyűvérű volt, a teste mint egy 20 évesé. :D (Elcsesztem mert megdughattam volna+egy másiknál osztálykiránduláson, de épp menstruált akkor)

Általánosban nem volt még ilyen akkoriban.

2016. jan. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Elsődlegesen nem az a baj, hogy csinálják, hanem hogy fogalmuk sincs az egészről. Aztán jön a kérdés, hogy "terhes vagyok-e, ha a barátom tövig elment bennem, de aztán kezet mosott szappannal?" És erről a kedves szülők tehetnek...
2016. jan. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Ne gyertek már állandóan ezzel a régi időkben szülős szarsággal....Ha szült is egy lány ennyi idősen, nem azért csinálta, mert egy felajzott kis pi.csa volt, hanem teljesen más okokból.

De most már nem régen van, most most van.

2016. jan. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez nem csak a szülők felelőssége. 12-bem vam szexuális felvilágosítás. 12-ben! Hogy?
2016. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem az én dolgom.

Az sem az én dolgom, hogy terhes lesz.

Az sem, ha megtartja.

Az sem, ha abortuszra megy.

2016. jan. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!