Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sajnos nem megy? Később...

Sajnos nem megy? Később javulni fog a helyzet?

Figyelt kérdés
3 hónapja szültem. A Babám tápszeres a 6. héttől. Már volt egy menstruációm, de egyszerűen nem tudtam tampont használni. Azt gondoltam, hogy biztosan még korai, majd a következőnél. Most van a következő, de most sem tudok. Miért van ez?
2010. máj. 6. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Várj még kb 5-6 hónapot, majd utána. Ahogy a szex sem ment az elején, a tampon sem. 8 hónappal szülés után már vígan hordtam a tampont, neked lehet kevesebb idő kell, nekem ennyi volt.
2010. máj. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, én nagy tampon használó voltam, majd szülés után én is így jártam, nem ment az istenért sem..fájt ha betettem, feszített..na ekkor beszéltem a dokinénivel aki azt mondta felejtsem el most a tampont, mert a nőnek ilyenkor nagyon nagy tisztuláson kell átmennie, és nem szabad elzárni előle az utat..a pangó vér a tamponban fertőzést okozhat, ki kell tisztulni, betét vagy vatta..sűrű csere, tudom kényelmetlenebb kitömve rohangálni, de azóta sokkal hamarabb vége egy mensimnek mint azelőtt a tamponos korszakba, azt tanácsolta a dokinő még, hogy amikor megjön, és nagyon vérzek, azonnal feküdjek be egy kád forró vízbe, és várjam meg ,hogy kilőkődik a nyálkahártya, hamarabb kitisztulok és igaza volt most már csak egy nap erős vérzés, egy közepes és harmadnapra vége.Úgy hívják,hogy kivéreztetés. Morbidul hangzik de bevált. Így kitisztulok hamarabb és nem tart sokáig.
2010. máj. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Most szültél egy gyereket, mért nem kérdezed meg egy nőgyógyásztól?
2010. jún. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!