Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Szofi névről?

Mit gondoltok a Szofi névről?

Figyelt kérdés
Ezt a nevet adnánk a kislányunknak, ebben a formában. :) Ki mit gondol?
2017. jan. 28. 21:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%
Ez a Zsófia becézett formája. Olyan, mint az Anna-Anikó.
2017. jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
40%
Nekem nagyon tetszik, bár en személy szerint a kislányomnak a zsofiat adnám, es szofinak beceznem.....
2017. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
42%

Teljesen mas nev a Szofi - Zsofia es az Anna sem az Aniko egyik formaja. Azert mert hasonlo nem ugyana...

A Zsofiat Szofinak becezni olyan mintha egy Adriennt beceznel Ancsinak.

Szep nev en adnam :)

2017. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
Nem annyira rossz, de őszintén nekem mindig egy cigaretta ugrik be róla :D
2017. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Borzasztó. A Zsófia gyönyörű, de az ilyen eleve becézett "külföldieskedő" formákat utálom. És nem azért, mert nagy magyar vagyok (Németországban élek), hanem mert szerintem magyar közegben egyszerűen idétlenül hangzik.
2017. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nem tetszik és egyértelműen a cigi jut róla eszembe.
2017. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%

2-essel egyet értek. Aranyos név, de akkor már inkább a Zsófia és Szofi legyen a beceneve.


Gondold el: Kisgyereknek tényleg nagyon aranyos név, de ha pl bíró lesz vagy igazgató vagy valami "hivatalos", és Szofiként kell bemutatkpznia... Nem mintha baj lenne, de mégis. Kissê viccesen hatna:D


Én is Dóra vagyok, de Dorkának hívnak. Van egy barátnőm, akivel kb egy évtizede ismerjük egymást, és amikor megtudta az igazi nevem, el sem akarta hinni, hogy nem Dorkának lettem keresztelve :D


Visszatérve az eredeti kérdésre: Aranyis név, de azért gondoljátok át!

2017. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%
A Szofi nem a Zsofia beceneve. Ennyi erovel tanacsoljatok a kerdezonek hogy adja a Zsuzsannat es azt becezze Szofinak. Tudom hogy abbol ered de ONALLO nev, a Zsofia becezese a Zsofi.
2017. jan. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
43%
Barna Szofi.
2017. jan. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%

Nekem nagyon tetszik!!!;)

De szerintem ezekben a formákban is szép:Szofia,Szófia

2017. jan. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!