Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Háromgyerekesek, Nektek...

Háromgyerekesek, Nektek mennyi a havi jövedelmetek? Emellett saját ház/lakás, kocsi, hitel van? És megtakarítás? Utólag örültök, hogy 3 gyerek van, vagy bánjátok esetleg?

Figyelt kérdés
Mi is gondolkodunk 3 gyerekben, de nem tudom, hogy a körülményeink lehetővé tennék-e vagy nem.
2017. jan. 30. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Bocsi,de ez engem is érdekelne.
2017. jan. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom, pontosan mennyi a havi jövedelmünk... a férjem kezeli a pénzügyeket... 4-500 körül, vagy több. Saját, nagy családi házunk van, autó is, hitel is.... amit rendesen fizetünk még vagy 5 évig.


Örülünk, mert hármat terveztünk eleve.

2017. jan. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Saját ház és kocsi, 4 gyerek. Én úgy szoktam számolni, hogy havi 70000/fő kell, és akkor nagyon kényelmesen megélünk. Ebben benne van a rezsi, az élelmiszer, tisztítószer, sportoktatás a gyerekeknek, tankolás, a szükséges ruhák. Ami ezen felül marad, az vsgy megy megtakarításba, vagy szülinapi bulikra (van egy pár), lakásfelújítás stb. Ha nagyon össze kellene húznom a keretet, akkor olyan 50000/fő körül férne bele. 3gyerektől nagyon sok támogatást ad a kormány, persze erre nem lehet alapozni, de tény, hogy segítség.
2017. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3 gyereket terveztünk,3 gyerekünk van.Mivel így terveztük,nagyon örülünk mindháromnak.A 40-es éveink közepén járunk.Saját kertes házban élünk,2 kocsink van,semmiféle(ház,autó,személyi stb.)hitelünk nincs(nem is volt).Megtakarítás van+a gyerekeknek lakáselőtakarékosság.A havi bevételünk változó(több vállalkozást viszünk),de 450 ezer ft mindig megvan.
2017. jan. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
450 ezer. Két hitel van, egy kiadott lakás (amit hitelből vettünk), egy kis ház, ami tehermentes. Megtakarítás minimális jelenleg, sok volt a váratlan kiadás. Ha visszamennénk, legfeljebb egy gyereket vállalnánk, de mindhármat szeretjük természetesen.
2017. jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez embeefuggo, nekunk 700 000 Ft a bevetelunk, de viszonylag sok a hitelunk amit meg a regi lakasra fizetunk meg 2 evig..ket kocsink van, csaladi hazunk(tehermentes) es egyelore 2 gyerekunk.szeretnenk meg egyet nemsokara,az anyagi resze sztem megoldott nalunk, jarnak anfgolra tancra stb.. en inkabb a logisztikatol tartok, mindenki eljusson mindenhova ha betegek ki marad itthon.

Nekunk fontos a munkank, szoval ez mindig vita targya...:)

Szerencsere sokat nem betegek, de akkor is 3 gyerek csak tobb mint 2'..


Visszaterve a kerdesre,anyuek 3 gyereket neveltek egy fizubol, anyosomek 3x annyibol 2-ot.

Anyu a mihelyunkben 4-et is elinditana az eletben,anyosom a 2-tol is rettegett...


(Egyebkent tenyleg kaptunk kapunk anyuektol segitseget mindharman) szoval szerintem ez nem szamszerusitheto...

2017. jan. 31. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kettő van,három lesz majd.

Jelenleg 300 a bevétel. Háromnál az én keresetem nélkül lesz 380 ,én nem fogok sokat keresni majd ,itt nem sok munka van .

Most albérlet és autó hitelre. 70 hónap van még belőle,de 18 alatt kifizetjük majd max. Utána nézünk házat,akkor arra lesz hitel. Nekünk nincs megtakarítás,ami lenne,az a kocsira megy,hogy mielöbb kifizessük és vehessünk házat. Én 26 leszel lassan,párom 32.

2017. jan. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

300.000 Ft.

Sajat csaladi haz, hitel nincs.

Ket autonk van.

Megtakaritas is van.

Harom iskolas gyerekunk van.

2017. jan. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

700 ezer ft körül van a bevételünk,viszont ezért rengeteget dolgozunk. Saját házunk van,4 kocsink, 60 ezer ft a hiteltorlesztésünk még két és fél évig. Megtakarításunk kb 2 Mft.

Nektek van már két gyermek?

M

2017. febr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!