Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy oldanátok meg? Baba,...

Ti hogy oldanátok meg? Baba, lakás, elrendezés.

Figyelt kérdés

Első babánkat várjuk.

Most költözünk. 86nm-es kétszintes házba.

Az alsó szinten van egy hálószoba és egy konyha-étkező-nappali. A felső szinten két egymás melletti hálószoba.

Babával nem szeretnénk egy szobában, egy ágyban aludni. Szeretnénk külön gyerekszobát.


Ti hogy oldanátok meg?

Mi azt terveztük, hogy a fenti egyik háló a gyerekszoba a másik a miénk.

Napközben nem "gáz" ha a baba fenn alszik, babyőrrel és légzésfigyelővel és sűrűn ránézek, én pedig lenn vagyok pl. főzök, teregetek? És ha nem zörgök, akkor a babakocsi mózes részében lenn?



2017. febr. 1. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az elején jobb, ha egy szobában alszotok a babával. A külön ágy oké, de jobban biztonságban érzi ő magát attól, ha a közeletekben van (sok mindent megéreznek a babák!)Később, ha nagyobb lesz, ráértek még a külön szobával.


Az sem baj, ha zörögsz kicsit, az anyaméh sem síri csöndes hely ;) Hallja a szívdobogásodat, bélműködésedet..stb.stb! Ehhez van szokva 9 hónapon át.

2017. febr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne ez baj, aki emeletes házban lakik mind igy csinálják.

Legalább nem zörgöd fel a mosogatással.

Inkább később lesz majd ez fontos, mikor másfél , két éves lesz, akkor minden játékát le kell vigyed a nappaliban, hogy napközben tudj ra figyelni, meg főzés közben.

2017. febr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, mi nagyon hasonlóan oldottuk meg. Nappal mózeskosárban aludt az alsó szinten, mikor kinőtte, a kanapèn altattam tovább. Nem, nem esik le, figyelek rá. Èjjel most mèg velünk alszik, a kiságya a mi szobákban van, így könnyebb az èjjeli szopik miatt. Ha majd nyugodtabbak lesznek az èjjelek, átköltöztetjük a gyerekszobába.
2017. febr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy csináltam, ahogy te, kérdező, de nappal kialakítottunk neki a nappaliban is alvóhelyet, így tanítottam, hogy tudja mi a különbség a nappali és az éjjeli alvás között, plusz ott zaj mellett alhat, hogy szintén szokja. Zöröghetsz nyugodtan, porszívózhatsz is, meg fogja szokni.
2017. febr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

1: Inkább a nappal a lényeges, amiatt agyalunk a dolgokon.

2017. febr. 1. 15:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan aludhat a saját szobájában az emeleten nappal is. Erre való a bébiőr, hogy meghalld, ha bármi van. Az én fiam soha nem aludt máshol, csak a saját szobájában, ágyában, mégsem volt soha gond azzal, hogy tudja mikor van nappal és mikor éjszaka.
2017. febr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálnám, ahogy tervezitek, és vennék még egy ún. utazóágyat lentre (amit szükség esetén el lehet pakolni, ha pl. vendégek jönnek és útban van).
2017. febr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is úgy csináltuk, hogy a fenti 2 háló volt a miénk és a babaszoba. Jó volt.
2017. febr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!