Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes szülők, ti a...

Kisgyerekes szülők, ti a kisgyerekkel együtt díszítitek a karácsonyfát vagy azt mondjátok neki, hogy a Jézuska, Télapó vagy valaki más hozza?

Figyelt kérdés
Hány éves a gyereketek?
2016. dec. 5. 13:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Egyutt, 2 eves
2016. dec. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
4 és 1 évesek!23. este díszitem fel még alszanak, és igy 24. reggelre meghozta a Jézuska a karácsonyfát és az ajándékot!
2016. dec. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

Mi is együtt fogjuk. 16 hós a lányom.

Mi megbeszéltük a férjemmel hogy így lesz a legkivitelezhetőbb!

Így még ők díszítenek, én megfőzök. Elmennek sétálni addig odateszem az ajàndékokat amiket a " Jézuska" hozoz.

2016. dec. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

Együtt. 4 és 2 évesek.

Aztán majd a Jézuska alá teszi az ajándékokat.

2016. dec. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Együtt diszitettem a szüleimmel,aztán öcsémmel is. Most nekünk két gyerek van,a nagy diszitene,de kicsi fánk van,beépítette betéve díszekkel együtt.
2016. dec. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Én 5 éves korában díszítettem vele először. Addigra nagyjából az oviból tudta,hogy a fát nem a Jézuska hozza.
2016. dec. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
Mi a lányommal 2 éves kora óta együtt díszítjük.Most 7 éves.(Tudja, hogy a fát mi vesszük, az ajándékot mi adjuk, és hogy a mikulás csomagot is mi vesszük.)
2016. dec. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
5,5 éves. Évek óta együtt díszítünk.
2016. dec. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%

5 éves, és 1 éves gyerekeink vannak. Nyilván a Kicsinek még mindegy. A Nagy pedig úgy tudja,hogy a Jézuska hozza.

23-án este, ha elaludtak, akkor apával felbontunk egy üveg pezsgőt és nekiállunk díszíteni. Közben jókat nevetünk,hogy milyen bénák vagyunk. :)

Apáé a fa, enyém a ház. Kirakom az égősorokat, lelógatom a plafonról a kb. 30 db különböző méretű gömböt stb. Jó két órát el is szokott tartani.

2016. dec. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%

5 éve 1 évessel és 1 éve 5évessel együtt. előtte 23-án éjszaka, hogy mire felkel, álljon a fa.

Tavaly megbeszéltük, hogy "besegítünk az angyaloknak". így mi is cinkosok lettünk a buliban, és hát a nyomás sem olyan nagy rajtam.

jövő héten 6 éves, idén is együtt díszítünk. ő mondja, hogy mit, hogyan, hova.

az ajándékokat az angyalok hozzák, mint ahogy a gyerek szerint az adventi naptárat is (bár ezt sosem mondtuk neki)

2016. dec. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!