Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lávágjam a gyerek haját? (A...

Lávágjam a gyerek haját? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Most lesz 6 éves. Jön a suli és most kb a derekáig ér a haja. Nem nagyon szeretné levágatni , de nem szeretném ha belelógna mindenbe (festékbe,ebédbe,szemébe)

viszon nem szereti összefogvan. Van valami tapasztalatok ezzel kapcsolatba?



2017. febr. 3. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg különböző fonásokat, az egyedi lesz és tetszeni fog neki, mikor dícsérik. Youtube-on rehgeteget találsz.Kiengedve csak szenvedni fog vele, ő is hamar rájön majd.
2017. febr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

Én nem értem az összefüggést... gondolom az oviban is festett, ebédelt, stb. Egyre ügyesebb lesz, egyre jobban megtanulja elkerülni a "baleseteket", nem értem, miért épp a suli előtt kellene levágni...

Egyébként a lányom osztályában több olyan kislány is van, akiknek elsős koruk óta nagyon hosszú hajuk van és nem okoz számukra gondot.

2017. febr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Miért szenvedne, ha ki van engedve? Az én lányomnak is derékig érő gyönyörű haja van. Szuper hajpántok, hajcsatok vannak, barbárság lenne levágatni.
2017. febr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%

Ha eddig nem vágtad le, akkor ez után miért?

A suliban miért gondolod, hogy nehezebb neki hosszú hajjal, mint oviban volt?

Szerintem pont suli a kevésbé "veszélyes" ebből a szempontból.

2017. febr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Derekig ero haj nem praktikus, mondom ket lany utan. Napi tesiora. Idonkent tetuinvazio...
2017. febr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3%
Rakja fel a fejére ilyen kontyszerűségben, vagy nem kontyba tekerve, hanem úgy, hogy csak úgy meghajtja, olyat is lehet. Nekem valaki mondta egyszer, hogy általánosban olyan hosszú haja volt, hogy belelógott a wc-be. De amúgy nem kell a teljeset levágni, elég, ha a válláig érőre vágjátok szerintem. De meg amúgy föltűzni is föl lehet, meg a feje tetejére copfban is lehet tenni, hogy a feje közepén kezdődjön a copf. Amúgy én nem tudom.
2017. febr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Én biztosan nem vágnám le, ha ő nem akarja. Ahogy előttem is írta valaki. Ha az óvodai tevékenységben nem zavarta, akkor az iskolában miért zavarná?
2017. febr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%
A rövid haj praktikusabb.
2017. febr. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
90%
Le ne vágd. Ha eddig az oviban nem zavarta, a suliban sem fogja.
2017. febr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!