Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt már olyan aki a gyerek...

Volt már olyan aki a gyerek akarata ellenére is levágta a haját? (A gyerekét)

Figyelt kérdés
Ha igen akkor miért?

2017. febr. 3. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Igen. A fiam utálta a hajvágást évekig, pici korában nagyon tiltakozott ellene, de pusztán ezért nem voltam hajlandó lófarkat növeszteni neki. 3 havonta egy ötperces sírásba nem halt bele senki.
2017. febr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Igen, a volt nevelőapám vágott nekem 12 éves lány létemre extrarövid bilihajat.

Azért, mert utált, mint a sz...rt, és ahol tudott, kitolt velem.

2017. febr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Ezekben a válaszokban amúgy mi a f..szom nem hasznos? xD
2017. febr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Nem mindegy, hogy mekkora gyerekről és milyen frizuráról beszélünj. Minden gyerek utálja a hajvágást.

Kisfiamnak kb 3 havonta levágom, mert csikolná a fülét és belelógna a szemébe. Nem szereti, de meg kell csinálni.

Ha egy 5 éves kislány derékig érő hajáról van szó, akkor lehet alkudozni.

2017. febr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 1,5 éves kislányomnak vágtam egy picit a végéből, mert belelógott a szájába. kipöttyösödött a nyaka tőle meg a sapka és a kabát közötti részen csak tekergett, tört a haja. Nyárra hosszabb lesz.
2017. febr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Ha a 6 éves kislány haja miatt kérdezed, azt nem vágatnám le. Ha eddig sikerült boldogulni a hosszú hajjal, akkor iskolában sem lesz gond.

Az írás vállig érő hajjal sem könyebb, mint derékig érővel. Teljesen rövid haj pedig erős váltás lenne neki, lelkileg is megviselheti, főleg ha büszke a hajára. Lehet az iskolától is elmenne a kedve.

2017. febr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
45%
Nekem mindket lanyom rovid haju es ez koztunk nem volt megbeszeles targya.Igy praktikus.
2017. febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Engem 14 éves koromig nyírtak fiúsra, néha tüsire.
2018. febr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:

7-es: Sajnálom a gyerekeidet... Az ilyenek teszik tönkre a világot. Sótlan nyomorultakat próbálnak nevelni, sok esetben sikerül is nekik. Így lesznek droidok az amúgy teljesen normális gyerekekből... Nagyon remélem, hogy nem jön össze neked.


8-as: Sajnálom a történteket.

2020. dec. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!