Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudok utánajárni, hogy a...

Hol tudok utánajárni, hogy a sógornőmnek hol volt az abortusza? El lehet ezt titkolni? (orvosi papírokra gondolok)

Figyelt kérdés

párhónapra az abortuszra ismét terherbe esett,de azt a babát már megszülte,viszont a terhessége elején a doki talált valamit a méhnyaknál,valamint az egész terhesség alatt az ultrahang mindig azt mutatta,hogy a baba 8-10-14 nappal le van maradva.Ezek lehetnek az abortusz miatt,mivel nem sok idő telt el a 2 terhesség között?

A terhességi kiskönyvét sem mutatta meg itthon senkinek,le tagadhatja?


2010. máj. 7. 12:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Még szép, hogy nem tudsz utánajárni. Mond neked valamit az a fogalom, hogy MAGÁNÜGY?
2010. máj. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

ha valahonnan megtudod, törvénytsértesz. te is mivel személyes adatokkal élsz vissza és az is aki kiadta neked.

egyébként egy baba fejlődése addig normális, amig az orvosok az ellenkezőjét nem állítják. nekem csüt-ön Uh 2700g, 36.hét 4naposnak felel meg, pénteken szültem 39hétre, 3270el. ennyit a pontos mérésekről

2010. máj. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Miért is kutatsz te a sógornőd magánéletében? Jó, hogy a vécére nem mész utána, meglesni, hogy milyen állagú az ürüléke...

Ha abortusza volt, az a magánügye, mint ahogy az is, ha állítólag nem feljődött rendesen a baba. Semmi közöd az egészhez, a terhességi kiskönyvét meg annak mutatja meg, akinek csak akarja, mivel ez is a magánügye.

Mond neked az a dolog valamit, hogy "orvosi titoktartás"?

2010. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Az embernek mindig is voltak / vannak / lesznek ismer(e)t(len), ráérős jóakarói, mint a kedves kérdező. Valószínűleg el akarja a családból tántorítani a sógornőt.
2010. máj. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Legkönnyebb mindig a legrosszabbat feltételezni!!!

De pont az ő és a kisbaba,akit azóta már megszült érdekében kérdeztem,mert az abortusza azért volt,mert a család nem fogadta el a párját,aztán kaptak még egy esélyt,amiből született a kisbaba,viszont most elhagyta a családját a hapsi miatt,albérletben laktak,de a párocskája elhagyta,mert nem bírja az éjszakázást,a babasírást,meg ami ezzel jár!!!!!!!

Ezt is titkolja a család előtt,mert szégyenli magát,viszont a kisbaba issza meg a levét,mert nincs miből vegyen neki pelenkát,tápszert...

2010. máj. 7. 13:14
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Értsd már meg, hogy NINCS jogod kutakodni, tökmindegy, mit csinál a gyerekével, és mit nem. Senkit sem érdekel, hogy ki kit hagyott el, kivel él együtt, és mennyi pénzből. Egyszerűen NINCS jogod arra, hogy más magánéletében vájkálj, tedd azzt akármilyen szándékkal. Ne ártsd bele magad olyan ügyekbe, amik nem rád tartoznak!
2010. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

Ha ilyen sógornőm lenne, mint te, én is titkolóznék !!!

Senkinek semmi köze rajtam és a páromon kívül a szexuális és orvosi dolgaimhoz. Anyukám szerint, ami a "kötény alatt történik" az 2 ember magánügye, senkinek semmi köze hozzá!

Honnan veszed, hogy abortusza volt, lehet, hogy elvetélt és azért nem beszél róla. Az én barátnőmnek is voltak ilyen nőrokonai, mint te, szegény 3x vetélt el, és majdnem megkövezték a rokonok, hogy mindig elvette a babáját. Nem értették a missedab és az abortusz közötti különbséget.

2010. máj. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Ilyen rosszindulatú és sötét sógornőt :(

Megszületett a baba, nincs semmi baja. A mostani életükhöz, hogy jön az, hogy volt egy abortusza? Miért nem hagyod békén, had nevelje ő a gyerekét. Nem ő az első, de nem is az utolsó nő, aki abortuson esett át, vagy apa nélkül neveli a gyerekét.

2010. máj. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
És attól, hogy te kutakszol az abortusza körül, vissza fog talán jönni hozzá a pasi? A sógornőd magánügye, hogy mit csinál, majd ha szüksége lesz a segítségedre, akkor ő fog téged megkeresni. Annyit tehetsz, hogy megmondod neki, hogy ha segítség kell, akkor forduljon hozzád, de hogy a tudta nélkül kotorássz a magánügyeiben, az minden, csak nem jószándékú.
2010. máj. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
13:02-es vagyok. Szentül meg voltam győződve, hogy Te az Apuka lánytestvére vagy, aki imádja az újdonsült családtagokat eltávolítani, azért én kérek elnézést. Az viszont nem jogosít fel Téged arra, hogy kutakodj utánuk, mint ahogy az előttem szólók is közölték. A kisbaba egészsége a legfontosabb!!!
2010. máj. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!