Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a kisebb rossz szerinte...

Melyik a kisebb rossz szerintetek?

Figyelt kérdés
Ha egy óvodás korú gyerek bizonyos zöldségeket,gyümölcsöket nem eszik meg,ezért kimarad teljesen az étrendjéből,vagy ugyanezen alapanyagokat átpasszírozva,püré formájában jóízűen elfogyasztja?Az étrendjében a turmixolás nélkül nem szerepelne sok zöldség,gyümölcs,inkább csak szénhidrát,fehérje.A kérdés most nem arról szól,hogy hogyan változtassunk az étkezési szokásokon.A kérdés csak az, hogy ki melyiket választaná.
2017. febr. 4. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
kisfiam 4 éves lesz nemsokára, összetenném a két kezem és hálát rebegnék bárkinek, ha megenné püré formájában a zöldséget, gyümölcsöt, inkább ezt választanám, mint, hogy teljesen kimaradjon az étrendjéből
2017. febr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmu. Ezert kar volt a kerdes. Oszinten: szerinted lesz, aki azt irja hogy nehogy puresitve add, inkabb sehogy?
2017. febr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Nyilvan a turmixolt zoldseg/gyumolcs elfogyasztasa sokkal jobb, mintha egyaltalan nem enne semmi ilyesmit. Ez egyertelmu.

Es a turmixolt valtozat nem rossz am, abban tulajdonkeppen benne van a vitamin/rost/le egyarant, ugyanugy, mint az eredeti formaban.

2017. febr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen,tényleg más válaszokra számítottam.:)
2017. febr. 4. 13:47
 5/13 A kérdező kommentje:
Óvodában van egyébként ebből "probléma",szerintük elfogadhatatlan a pürésítés otthon,mert így soha nem eszik majd rendesen,és tudom,hogy igazuk is van.
2017. febr. 4. 13:50
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség!Már miért lenne igazuk?Az én 2 fiam szinte csak így volt hajlandó megenni olyan 5-6 éves korukig.Éppen ezért Ma már nagy iskolások és hidd el,a maga természetes formájában eszik a répát,az almát,körét,banánt stb. stb.,mondhatni mindent!A legkisebb 4 éves,Ő alapból imádja a zöldségeket,gyümölcsöket,nyersen,feldarabolva,főve,párolva,kompótként,minden féle formában.Ennek ellenére szoktam venni Dm-ben,Müllerben,Rossmannban tasakos gyümölcspürét.Ha úton vagyunk,vagy a nagyobbaknak a suliba praktikus.Sok féle fajta van,100% gyümölcs,zöldség tartalommal.
2017. febr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az éppen ezért nem kell oda,bocsi.
2017. febr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat,látom,van még remény.:)
2017. febr. 4. 14:23
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Hát, ha pürésítve megeszi, akkor úgy adnám.
2017. febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
amúgy mindent eszik nem? Rendes reggeli stb szilárdan. Akkor mit számít ha uzsonnára turmixnak kapja a gyümölcsöt? Add nyugodtan neki,a joghurt,puding is folyékony. Akkor lenne gáz,ha mindent így enne,de ezzel még nincs baj. Nekem is mikor másfél évesen vashiányos votl a lányom,azt mnodta az orvos,ha nem eszi meg a húst,turmixoljam le neki.
2017. febr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!