Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 éves lány vagyok, és 7...

18 éves lány vagyok, és 7 hetes terhes. Elszeretném vetettni, De mikor arra gondolom hogy megölöm azt az ártatlan kiss embert a hasamban sirni kezdek nagyon rossz mit tegyek?

Figyelt kérdés

#terheseg megszakitas
2017. jan. 3. 19:50
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

bocsi azt akartam irni hogy


gondolok*

:((

2017. jan. 3. 19:51
 2/24 anonim ***** válasza:
33%
igen, nagyon rossz hogy el akarod vetetni. Nem ő akart megfoganni.
2017. jan. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%

Erre akkor kellett volna gondolj mikor lefeküdtél azzal a bizonyos sráccal, és sok volt az emberekkel való barátság extrákkal (uálom ezt a kifejezést)


Azt tudom mondani hogy a szülőkkel beszéld meg, be kell őket is avatni és döntenetek kell közösen hogy kész vagy e leálnyanyaként élni az életed, vagy elveteted és később vállalsz gyereket. De már ott bukik az utóbbi dolog hogy most bntudatot érzel, ha ennyire sajnálod akkor ne vetesd el. De erről ne egymagad dönts, kérj segítséget. Vagy kérd ki az apa véleményét is, de a szülőket midnenképp avasd be és persze a gyerek apját is, ez alap dolog.

2017. jan. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
60%
Gondolom a sárga földig leszek lepontozva.. Az még nem ember...nem érez. Nem most kell sajnálni ,hanem akkor amikor totál hátrányos helyzetbe neveled, nem tudsz neki enni adni, sem tiszta ruhát es apa nélkül nő fel, mert fiatal, még 5x fog lelepni mellőled, már ha van.... Persze jöhetnek a sikersztorik, hogy gyerek mellett suli...meg örökké tartó szerelem.... Ne a brazil szappanoperából merítsünk ihletet, hanem a valóságból!
2017. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
62%

Minél tovább húzod, neki annál rosszabb.mérhetetlen gyorsan fejlődik az agy, idegrendszer, már szívdobogása is van.

Kezdetben csak életösztön van.fél,menekül(ne).


Ha döntöttél, már minden nap és perc számít.


Mindig az ártatlanok bűnhődnek.

2017. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
18%

4 látszik hogy nem láttál abortusz uh videot..


Czeizel Endre Néma Sikoly a címe kicsit rossz minőség de a lényeg..

2017. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
54%
Ő még nem érez úgy ahogy te. Még nem gondolkodik emberek! Nem azt mondom nem él. Ő is egy pici ember. De ő nem érzem irántad, te is leginkább csak sajnálatot és bűntudatot érzel. De hidd el. Jobb, mintha egy olyan családban nő fel, ahol csak "púp a háton". Neked még igenis a tanulmányaidra kell koncentrálnod. Ha az apukával KOMOLY kapcsolatban vagy, akkor közös legyen a döntés. (persze idősebb korban mindig az) Aki védi, hogy egy ártatlan élet igaza van. D engem jó, ha segélyből kell majd felnevelni, és szerintem a kérdező se mekiben akar dolgozni egész életében.
2017. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
60%

Pontozzatok le nyugodtan, engem nem érdekel:

Fel fogod tudni nevelni?

Lesz pénzed a mérhetetlenül sok pelenkára, ruhára, játékra, és még sorolhatnám?

Egy érettségivel (már ha van) szerinted fogsz tudni annyit keresni hogy iskoláztasd, neveld?

Apa nélkül fog felnőni? Az tudod milyen mocskos érzés?


Persze, most gyilkosságnak tűnik, de feleslegesen szülöd meg ha nem tudsz neki mindent megadni. Legyek köcsög, de ha én 18 évesen teherbe estem volna biztos hogy elvetetem, mert nem tudtam volna teljes életet adni neki!

2017. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%
Pontosan, ahogy 6os irja! Rohamosan fejlödik ilyenkor, tehat annak ellenere, hogy 12.hetig el lehet vetetni, igyekezz ezt mihamarabb eldonteni, lehetoleg ne varj az utolso pillanatig, mert neki mar most dobog a pici szive, kezecskéje, lábacskája van, minden nap nö 1 milimétert és olyan gyorsan fejlödik, hogy például az én 10 hetes magzatom már az ultrahangon úgy mozgott, mintha integett volna nekem... na en ezek utan nem tudnam ot ugy cafatokra szaggattatni az abortuszon, hogy azt valaha is kepes legyek feldolgozni! Azt tanacsolom, hogy ha eddig nem lattad ultrahangon, akkor ne is nezd meg, mert onnantol, hogy meglatod, bele fog egni az emlekezetedbe! minden evben az a nap, amikor elvetetted es az, amikor meg kellett volna szuletnie, eleted legborzasztobb napja lesz, a legnyomorusagosabb evfordulok lesznek! Beszelj a szuleiddel, de a dontest ne ok hozzak meg, mert ez a te eleded, nem iranyithatnak ok! Elviekben felnott vagy, hiszen elmultal 18. Kepes kell, hogy legyel arra, hogy merlegeld, mi az, amit hajlando vgay megtenni, peldaul elkezdeni dolgozni es a sulit estin befejezni. Nem szepitek, kva nehez lenne, de az biztos, hogy aki akarja, kepes ra.
2017. jan. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Nem feküdtem le össze vissza senkivel.

A barátom volt az első, 1 éve és 10 hónapja vagyunk együtt. Ő 24 éves, és ő szeretné hogy megtartsam, a szüleim is. De én nem, mert még csak most jártam ki a sulit, és az volt tervben hogy egyetemre megyek.

(Nem azzal van a gond ahogy írtátok hogy "Nem fogok tudni rá adni tiszta ruhát, meg nem lesz neki mit adni enni, nem tudom felnevelni stb.. mert ilyen problémánk nincsen)

Csak sajnálom nagyon már most, és akkor félek hogy milesz késöbb, ha megtörténik.

Meg hogy ha nem lehet utána gyerekem.

2017. jan. 3. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!