Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek csak fiú gyerekei...

Akinek csak fiú gyerekei lettek nem rossz, hogy nem lett lány is vagy forditva?

Figyelt kérdés
Van egy kisfiúnk és most terhes vagyok és úgy tűnik ő is fiú lesz. Főleg a párom nagyon szeretett volna kislányt. Páromék 3an vannak fiú testvérek és a testvéreinek is 1-1 fia lett. Nem valószínű, hogy tudnánk vállalni harmadik babát főleg, hogy valószínű ő is fiú lenne szerintem.

2017. febr. 7. 10:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
58%

Nekem ikreim vannak, 1 fiu, 1 lany. Azert irok ide, m ha csak fiam lett volna, akkor sem bantam volna es ha csak lanyom lett volna, akkor sem. Ez az elet ajandeka, h lett mindketto es igy latom, h mindegyikben meg lehet talalni az oromet es persze mindegyiknek megvan a maga kis nehezsege. En maganak a gyereknek orulok fuggetlenul a nemuktol.

Nekem is van ismerosom, akik csak lanyt akartak es csak lanyuk is lett. Ezt a szegenyes gondolkodasmodot nem tudom megerteni, hiszen nincs ilyen szintu kulonbseg fiu es lany kozott. Persze, azt megertem, ha vki eljatszik a gondolattal, h mi lenne, ha lenne olyan nemu gyereke is, ami epp nincs, de kifejezetten vagyni ra...ezzel nem tudok azonosulni...

2017. febr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
63%

Sztereotipia es tarsadalmi birkasag.

"Kell 1 fiu es egy lany meg kertes haz."

Hat nem tudom, nekem mindegy fiaim/lanyaim lesznek (1 fiam mar van :)) mindketto szuper :)

2017. febr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
56%

Én most mégegyszer megfordítom. 2 lányt akartam, az első az lett. A másodiknál is nagyon vágytam rá, a férjemnek mindegy volt. Nem értettem, miért mondja, hiszem annyira jó volt lányt nevelni, nem éreztem szükségét annak, hogy fiunk is legyen. Aztán megszületett a fiunk, és imádom, nagyon jó, hogy ő van nekünk. És pontosan ugyanezt érezném két lánnyal is, tudom. Nem tudom, érthető-e, amire utalok. :)

Egyébként a fiammal ovu előttiből lettem terhes, a lányom ovukor fogant, szóval bármi lehet.

2017. febr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
63%
Ja bocs, most látom, hogy már tudod a nemét.
2017. febr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%
Mindig fiút akartam és kettőt kaptam. Lányunk nincs, de nem is hiányzik.
2017. febr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én nekem van fiam is meg lányom is ,2 fiu egy lány .nekem lány is kellet fiuk mellé.
2017. febr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
2 fiam van. Nem érzek hiány érzetet kislány miatt, a második gyereknél kifejezetten örültem is, hogy ugyanolyan nemű lesz, mint a bátyja.
2017. febr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Két fiam van, pedig mindkettőnél úgy voltam vele, hogy remélem, lány lesz. Na és, fiúk lettek, imádom mindkettőt, nincs hiányérzetem. Szóval nem, nem rossz :)

Mondjuk mi szeretnénk harmadikat is, ő még lehet lány akár, de úgy vagyok vele, hogy ha azt mondanák, hogy ezer százalék, hogy a harmadik is fiú lesz, akkor is lesz harmadik. Szóval nem azért akarunk még, mert hátha lány lesz.

2017. febr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem a legfontosabb az volt hogy egészséges legyen. De persze mindenkinek van vágya, én 2 fiúra és 1 kislányra vágytam. 2 fiam van és most várjuk a harmadikat, kisfiú lesz ő is. Kicsit a férjemmel "szomorúak" lettünk, hogy nem lesz kislány a családba, de nem bánjuk egyáltalán, imádom mindkettő fiamat a harmadikat is ugyan úgy fogom. :)
2017. febr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
2 fiam van. Nincs hiányérzetem. Ha lenne harmadik, akkor sem zavarna ha ő is fiú lenne. Sógorom viccesen mindig azt mondja: egy férfi egyfélét tud :) na neki 3 lánya van
2018. nov. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!