Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy 3 éves meddig emlékszik...

Egy 3 éves meddig emlékszik arra ha nagyon megilyedt valamitől?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdte a lányom az ovit akkor lett 3 éves. Amióta oviba jár itthol szinte kezelhetetlen. Hiába szólok rá hiába állítom sarokba vagy ütök a fenekére nem használ csak kinevet. Ugrá az ágyon, sikítozik futkározik olyan mintha m8ndig a rosszat keresné mindenben. Ma elpattant a cérna és az egyik kezemmel megfogtak a kis arcát és mondtam beki, hogy figyeljen rám nem szabad ugrálni az ágyon. Láttam, hogy nagyon megilyedt egyből kifolytak a könnyei és sírni kezdett. Utána elmagyaráztam, hogy fogadjon szót és ne hisztizzen mindenért. Hüppögött még egy kicsit de utána úgy tűnt megbékélt és elaludt. Attól félek haragudni fog rám még holnap is. Meddig emlekeznek ilyenekre?
2017. febr. 7. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Egy hároméves már élénken emlékszik mindenre. De nem követtél el semmi komoly problémát, ne aggódj! Vszleg meg fogja tanulni a szabályokat.

Egyébként miért nem ugrálhat az ágyon?

2017. febr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert van egy 1,5 éves kisöccse és mindenben utánozza. Ő meg tiszta ügyetlen és mindig leesik onnan. Illetve nem csak az ággyon ugrál hanem az ágyról lefele illetve a kanapén.
2017. febr. 7. 21:11
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Az obviban egész nap szabályok közt, kereteken belül viselkednie kell. Hagyd hogy néha kitombolja magát!
2017. febr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Semmi baj, ha fe4gyelmezed. Akkor sem, ha eddig ez elmaradt

Mi soha nem engedtük, hogy a bútorokon ugráljanak, amikor kicsik voltak.

2017. febr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Én is egyébként a tombolni hagyásnak vagyok a híve. A gyerkőceim oviba és bölcsibe járnak. Brutál elevenségük ellenére is folyton dicsérik Őket, látszik Rajtuk, hogy nagyon meg akarnak felelni az elvárásoknak. Cserébe itthon abban az egy órácskában, amit fürdés előtt hazaérkezés után játékkal töltünk, tombolunk. Ugrálunk, szaladunk, sikítozunk...én is. Nekem is jól esik gyermek módjára kiengednem a fáradt gőzt. Ma pont az ágyon ugráltak, táncoltak. Ott álltam Mellettük, hogy ha esne vmelyik, elkaphassam. Én ezért nem tiltom Nekik. 2 és 4 évesek

2017. febr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem gondolo.,hogy maradando kart okoztal volna,


A butorokon nalunk nincs ugralas,van egy szobai kis ugralovar abban lehet tombolni.

10 ezer forint korul van,nekunk nagyon bevalt

2017. febr. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a mai napig emlékszem rá, és tartok az adott dologtól(hangos zaj). De szerintem amit te tettél az nem olyan nagy dolog hogy maradandó törést okozzon benne.
2017. febr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az jött le, hogy az alapvető baj nem is az, amit ma csináltál. Azért rá szoktál ütni a 3 éves fenekére, mert sikítozik, ugrál? Húha... Tényleg nagyon rossz! Ez sokkal nagyobb baj! 3 éves!!! Ezen gondolkozz el! (És ezt most nem azért mondom, mert mindent szabad, de ez durva!)
2017. febr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!