Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megilyedt az apuka vagy mi...

Megilyedt az apuka vagy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Tervezett baba megfogant, megbeszéltunk mindent a parommal mindenbe segit es tamogatni fog nos nem sikerult nem tudom mi lett vele :( sot a szulesrol is az a velemenye barki siman megcsinalja,ugy erzem semmibe vesz...szuleim nincsenek,o viszont nincs joba a szuleivel...mi lehet a gobd?:(
2016. febr. 16. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megijedt. De leülnék vele beszélgetni. Nyugodtan, nem faggatva próbálnám a témát abba az irányba terelni, hogy választ kapj a kérdéseidre. Ha nyitott rá, és van lehetőség, akkor próbáljátok meg az apás szülést. Szerintem ott változni fog a véleménye.
2016. febr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kicsit jobban kifejted hogy miben merül az ki hogy nem támogat, nem segít? Dolgozik a párod? Talán csak fáradt, nincs energiája rá nem? A férfiaknak a szülési fájdalomról fogalmuk sincs, szerintem a negyedük sírva rohanna ki a szülőszobáról ha át kellene élnie :) ezen ne húzd fel magad. Az én férjem ma reggel épp azt közölte, hogy már most a 10. hét táján nagyok a "sonkáim" ezt így ezzel a kifejezéssel - 2 kg plusznál tartok, és herótom van az evés gondolatától is de egyszerűen fáj a gyomrom ha nem eszek valamit, kíváncsi lennék meddig bírná ki, én ezt 6 hete tűröm...
2016. febr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Puszi a két szép kezecskédre, de olvasd el, hogy mit irtál? Te érted?
2016. febr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%
Mi is a problémád? Ez amit ide írtál eléggé nagy értelmetlenség. Megilyedt????
2016. febr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Konkrétan arra értettem hogy neha segit,neha nem, akarmibe,meg a babahordast viccnek es egyszerunek fogja fel es mondja hogy ne kenyeskedjek :( mert o siman megcsinalna nekem ugy jon le mintha semmibe venné az erofesziteseim!
2016. febr. 16. 14:11
 6/8 anonim ***** válasza:
hát nem érzem kritikusnak a helyzetet.
2016. febr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy babahordás??? Miért nem tudsz normálisan és érthetően megfogalmazni egy kérdést?
2016. febr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már megint egy unatkozó tini!Otthon vagy betegen,mi?Inkább pihenj,ahelyett,hogy fárasztasz bennünket a hülyeséggel!
2016. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!