Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megjött de honnan tudom...

Megjött de honnan tudom biztosra hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Az aktus során használunk gumit, és sikositot is. Eddig soha nem ment el bennem de a multkor gyanus volt hogy lecsuszott a végén de, kihuzta azt mondta minden oke volt a gumival, de szerintem csak megnyugtatott.

Rendesen görcsöl a hasam fáj, felvan duzzadva az alhasam napra pontosan megjött de mintha kevésbé vérezne..


2017. febr. 8. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

A pasidnak nem hiszel, a sajat testednek nem hiszel, de itt, vadidegeneknek, akik meg csak latni sem lattak soha, elhiszed ha azt mondjak terhes vagy.


Aha... szerintem hanyagold meg kicsit ezt a nemi eletet, ugy 5-8 evig. Addigra talan felnosz szellemileg is.

2017. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. De csinálj egy tesztet. Ha a tesztnek sem hiszel, menj el nőgyógyászhoz.
2017. febr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az #1 köszi akkor majd 25évesen leghamarabb neki kezdek a nemi életemnek 😀

#2 oke majd meg varok lehet csak feszult vagyok

2017. febr. 8. 22:13
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
A d*gás helyett inkább tanulj!Bár ebben a pillanatban nem tűnik túl izgalmas dolognak,kifizetődőbb,hidd el!
2017. febr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!