Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok ha valaki...

Ti mit gondolnátok ha valaki a ti bajotokra szülne gyereket?

Figyelt kérdés
Mármint tegyük fel pl. Van egy kiskorú lányod és szülne egy gyereket úgy hogy anyagilag rosszul álltok. Vagy pl. A szüleid alkoholistak,szegények és vállalnak egy,két gyereket a te kontódra. Mindkettőre van példa az ismerettségi körömben. Szóval ti örülnétek szülőként az első,gyerekként a második esetnek?
2017. febr. 10. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2017. febr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Ennek senki sem örül.
2017. febr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerinted lesz olyan, aki azt írja, hogy ő ennek örülne?
2017. febr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Igen. Egy gyerek mindig öröm és boldogság. Az anyagi része a húzós, de azt is meg lehet oldani. Nincs lehetetlen csak tehetetlen.
2017. febr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem, nem örülnék neki. De nem vetetném el, ha már így esett, mert a gyerek nm tehet róla ha ostobák a szülei. Szeretettel nevelném fel, ha szűkösen is élnénk. De határozottan nem volnék boldog. Ez érzelmi zsarolás egyik fajtája, van akinél ez kevésbé válik be, nálam sajnos mindig is bevált, pl van egy öngyilkos hajlamú bátyám aki rátelepedik az egész családjára, milliószor kért tőlem kölcsön mert nem tud dolgozni a betegsége miatt, én meg adok neki (szerencsére csak kisebb összegek és mi jól állunk megtehetem), mert sajnálom, mert szeretem. Ha valaki kihasználható azt kihasználják, de attól még nem kell boldognak lennünk a helyzettől :)
2017. febr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Örülni nem örülnék, de a kisgyereket megpróbálnám mindennél jobban szeretni - ő az aki a legkevésbé tehet arról, hogy meg kellett születnie.

Mind az unokámnak, mind a testvéremnek megpróbálnék rendes jövőt teremteni.


De nem örülnék. Nagyon nem.

2017. febr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnos en most poont így vagyok.. edesanyam osszejott egy nala fiatalabb pasival akinek nincs gyereke, iszik a ferfi neha anyu is ivott de amióta egyutt vannak sokat isznak már ezen is megsertodott anyam,hogy mertem szolni.Kitalálta anya hogy akar tole gyereket mikozben a 13eves hugomat se neveli ráhagy mindent.

Megmondtam anyamnak ha 43evesen ennyi esze van,hogy iszik cigizik nincs penzuk es gyereket akar akkor engem felejtsen el. Csunya ilyet mondani de en 14eves korom ota dolgozom azert hogy anyaeknak adjam a penzt. eleg volt

2017. febr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem örülnék egyik esetben sem egyáltalán. Első esetben főleg nem, mert ezt a felelőtlen gyereket én neveltem fel.

De ezt igyekeznék nem éreztetni a picivel, és megadni neki, ami tőlem telik. Szüksége lesz a gondoskodásra és a szeretetre.

2017. febr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!