Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Viszketnek a melleim. Miért?

Viszketnek a melleim. Miért?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor viszketett,mikor terhes voltam
2010. máj. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is terhesség illetve szoptatás alatt is viszketnek. Gondolom, a feszülő bőr miatt.
2010. máj. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Nekem meg csak úgy viszketett és nem lett semmi. Nem kell belelátni dolgokat. Majd ha ott vagy akkor csinálsz egy tesztet aztán kész.
2010. máj. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Így van, ahogy az utolsó válaszoló írja. Én például nem éreztem semmit, amikor várandós lettem. Még a mensire sem tudtam hivatkozni, mert össze-vissza jött meg. Nem is gondoltam, hogy babát várok, csak vettem egy tesztet. És a pozitív teszt után sem volt semmi "bajom", a 40.hétig még csak egy jóslóm sem volt, az első fájdalom a szülési fájdalom volt.

Sok nővel az a baj, hogy annyira görcsösen szeretne babát, hogy minden apró valamit jelnek vesz, majd a negatív teszt után hatalmasat tudnak csalódni.

2010. máj. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Vakard meg!
2010. máj. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem azt kérdeztem h terhes vagyok-e v sem...cs még ilyent nem éreztem és azért kérdezősködök...kül.22éves vagyok nem hiszem h még mindig nőnének,amugy meg természetes dolog h ha mást is éreznék ak tesztelnék is...anugy kösz az eddigi válaszokat...
2010. máj. 8. 14:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem azt kérdezted de akkor is a gyerek témakörbe írtad és abból erre lehet következtetni, mert egészség témakör is van.
2010. máj. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!