Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császármetszés után visszakapt...

Császármetszés után visszakaptad a régi alakodat?

Figyelt kérdés

Első szülésem volt, császármetszés, 1 hónapja történt. Mindig is jó alakom volt, most meg megnyúlt egy kicsit a bőr és van egy kis pukli az alhasamnál ami a vágásra esik és ez a terület érzéketlen is.

Magától van rá esély hogy visszakapom a régi alakom és eltűnik ez a pukli teljesen?

Nálatok hogyan volt?


2017. febr. 17. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
6 hónapja volt császárom a régi alakom van a vágásnál én is érzem még a pukli érzést lement minden feleegem mintha nem is lettem volna terhes - 15kg
2017. febr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kedves első! de eltűnt a pukli?
2017. febr. 17. 21:23
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Nekem 7 éve volt császárom.Teljesen eltünt.Úgy emlékszem ahol a cső volt bevezettve ott volt a pukli.Sajnos az érzéketlenség megmaradt.

Úgy rémlik, hogy bő egy év volt amikor türhető lett.Folyamatosan egyre szebb lesz.

Általában a nőgyógyászok meg is lepődnek mikor mondom, hogy császárom volt és nézik is , hogy hol a vágás mert már szinte észre se lehet venni.

Perszee ez alkati kérdés.Nekem striám sincs egy darab se pedig ikreket szültem és a hasamat is csak síma testápolóval kentem.Van akinek meg szana-szét szakad a bőre már hat hónaposan.

Ha bele gondolok, hogy milyen volt mikor levették a kötést varratszedés előtt.

Hát majd elájultam.

2017. febr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

1,5 éve volt császárom.

Egy kis pukli még mindig van.

A hegnél még érzéketlen. A puklinál már érzem ha hozzáérek.( és volt h veszettül viszketett. Hiába valartam, mert nem éreztem)

De bikiniben abszolut nem látszik a pukli se.... Igazából csak én látom h ott van.

Az alakomat teljesen visszanyertem elég hamar.

Bár ez szerintem attól függ h ki mennyit hízik terhesség alatt. Tehát inkább genetika kérdése.


Én a puklit és a heget us kenem Contractubex krémmel. Terhességi csíkjaim pedig egyáltalán nincsenek.

2017. febr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 DorciésTina ***** válasza:
53%
Szia!Nekem 5 hónapja volt.Pukli nekem sose volt.A bőröm vagy hasfalam(a fene tudja) megnyúlt olyan, mintha 4 hós terhes lennék.Meg persze a csípőmön sok a felesleg.
2017. febr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

Nekem 12 éve volt. A pukli eltűnt. Azóta sportolok. Volt, hogy az étkezésre is figyeltem és le is fogytam 14 kilót. De a hasamon mindig van felesleg. A császár óta nem tudom eltüntetni. Mindenhonnan lefogytam, kivéve a hasam. Pedig edzett, a hasozom gyakorlatokat jól bírom, mégsem tűnik.

Még annyi: a második hüvelyi szülés volt. A fájásokat csak a hasam alján éreztem. Elvileg az egésznek fájnia kellett volna.

2017. febr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Nekem 1,5 éve volt. Csak annyit híztam, ami a baba súlya volt plusz a víz. A hasam viszont nekem is úgy maradt, mint aki azóta egyfolytában 4 hónapos terhes :(
2017. febr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok a pukli nem tünt el ahogy olvasom a válaszokat tényleg nagyban függ a genetika is hogy ki mennyire tud leflgyni szülés után
2017. febr. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

3 csaszarom volt.10 eve volt az elso.nekem nincs puklim,nem is volt(igaz csovem sem,egyszer sem)

Az elso kettot egy helyen vagtak(kivul biztosan) a 3.at egy eve lejjebb.az elso hegnel log a borom,koteny has.nem veszes,de pl ruha nelkul eleg csunya(nekem).ha cicanaci van rajtam akkor latszik,ha csipo nadrag akkor bevag,es a dereka alatt,felett is hurkas vagyok.megoldottam azzal,hogy nem hordok csipo nacit.igy nem is latszik,mert a rendes nadrag lenyomja.

Bikiniben az alsora kicsit ralog a bor,de ezzel nem tudok mit csinalni,max plasztika.

Feleseleg amugy nincs rajtam.csak az a franya bor :(

Mindharom csaszar utan par honappal a terhesseg elotti ruhaimat hordtam.

2017. febr. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a régi vagyok, de kellett kb 9-10 hónap hozzá. A szoptatás mellett ennyi idő alatt lement a fölösleg, a hasam is szépen visszaalakult. Puklim sosem volt, de csövem se a műtét után. Szerencsés a genetikám, szerintem ennyi, anyukámon se látszott még a második szülés sem (ő természetesen szült), rajtam se látszik, hogy szültem már, striám se lett. 1 hónap még semmi, nagyon sokat fog még az alakod változni. De megértelek, én is nagyon meg voltam ijedve, mert világ életemben nagyon vékony voltam, és ott álltam 8 kiló plusszal, nagy hassal, hát nagyon nem tetszett. 5 hónapos körül volt a kislányom, mikor megmozdult, és szépen fokozatosan lement a fölösleg, a hasam pedig elkezdett visszahúzódni.
2017. febr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!