Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hiányzik a "régi" életem. Ti...

Hiányzik a "régi" életem. Ti éreztetek már így?

Figyelt kérdés
Tizenegy hónapos a lányom, szeretem őt. De egy ideje úgy érzem, hogy hiányzik a régi megszokott életem. Pl: akkor keltem amikor akartam, ha egyet gondoltam buszra ültem és elmentem a közeli városba lézengeni. Elfog ez az érzés múlni? 27/N
2016. dec. 4. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
13 hónapos a fiam, még egyszer se hiányoltam a múltat. Sőt, mivel sokat váratott magára a bébi, már nagyon vártam ezt az időszakot. Régen egyébként jóval korábban keltem a munka miatt, sokkal fáradtabb voltam, kevés szabadidőm volt. Bár kifejezett szabadidőm most sincs túl sok, de áldott jó gyermekem van, jó alvókával, így jut egy kis idő magamra is. Lézengeni gyerekkel is lehet, többet is vagyunk úton így ketten, mint annak idején én egymagam.
2016. dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

En is erzem nagyon ritkan ezt.

Aludhattam delig, felmillios taskat vettem ( heti 65 ora korhazi ugyeletet vallaltam erte ), utazgattam.


De nem cserelnem el a picimet semmiert, o az eletem!

2016. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Ha szerencsed van, elmulik.

Nekem nem hianyzott utana soha a regi eletem.

Harom gyerekem van.

Igy is ki lehet mozdulni. Lehet feltoltodni, szorakozni.

2016. dec. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Én nem érzem ezt. 17 hónapos lányom van, 27 évesen szültem. Nem mondom, hogy nem szeretnék egyszer átaludni egy éjszakát (marha rossz alvó a gyerek, úgyhogy még mindig ébred vagy 4x legalább), vagy dögleni délig, meg az is jó lenne, ha lenne egy olyan napom, amikor csak magammal foglalkozhatok. De úgy összességében nem hiányzik a gyerek nélküli élet. Boldog voltam akkor is, de én határozottan boldogabbnak érzem magam, mióta van a lányom, nem mennék vissza az időben.
2016. dec. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem is az hogy hiányzik, csak néha belegondolok mennyire jó dolgom volt akkor és néha milyen jó lenne egy egy ilyen gondtalan nap. Gondolom te is erre gondoltál. Mert egyébként meg imádom mindhárom gyermekemet el nem tudnám már képzelni nélkülük az életet, de mint pl az utóbbi pár hétben ahogy felfordult az életünk és alig tudom magam utolérni eszembe jut hogy nélkülük milyen nyugis lenne minden és még talán pihenni is tudnék :)
2016. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Reggelente úgy kelek, hogy "úristen, hogy mosok, főzök már megint" Rettentő anyás a lányom, folyton "piócázik"
2016. dec. 4. 22:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. dec. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Tarcsas mosogepet hasznalsz? Ha nem, akkor az ot perces munka.
2016. dec. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Néha nekem is hiányzik, pedig már nem kicsik a gyerekeim. A szabadság érzése, hogy oda és akkor megyek, mikor akarok, gyakran eszembe jut. De a gyerekek a legjobb dolog, ami történt velem, soha nem cserélném el semmire sem.
2016. dec. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem. A férjemmel kettesben töltött idő igen. De mivel előtte dolgoztam én most tovább alhatok, napközben is, és a munka is jobb. Te gondolom szabadabb voltál gyerek előtt ahogy irtad hogy sokáig aludtál, császkáltál.
2016. dec. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!