Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet valami...

Szerintetek lehet valami baja? Menjünk be az ügyeletre?

Figyelt kérdés

Babámat feltettem a pelenkázó komódra hogy kiszívjam az orrát, ott álltam a komód mellett éppen csak lehajoltam a porszívócsőért (ami oda volt készítve) felnéztem és a kisfiam lefordul a pelenkázóról.Nem esett le a földre mert elkaptam, de egy pillanat műve volt az egész és nem emlékszem hol fogtam meg.Félek hogy valahol rossz helyen (pl nyaka) és baja lehet.Az eset után nem sírt, a kis testét végignéztem semmilyen sérülést nem találtam...mégis aggódom

kicsit. Utána evett is.


Mit gondoltok?Vagy csak túlparázom?


Első baba.


Köszönöm



2017. márc. 1. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Ne paráztasd magad. Ha nem sír, eszik, jó kedve van akkor nincs gond. De figyelj oda jobban, hisz egy pillanat alatt is történhet hatalmas baleset, amit nem tudsz visszafordítani nem megtörténté.
2017. márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Nyugi. Amikor már izgett-mozgott a lányom, legurult az ágyról. Jó nagyott koppant a feje. Egy percig se sírt, èn órákig ideges voltam. Lényeg: ha eszik-iszik, jókedvü...nincs baj.
2017. márc. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
58%
Ha baj lenne megállás nélkül orditana nálam is volt ilyen semmi baja sem lett a kicsinek ne parázz ahogy leírtad semmi gond nincsen
2017. márc. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha megnyugtatna téged,akkor vidd be!
2017. márc. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!