Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kicsi tegnap óta nyüglödik,...

A kicsi tegnap óta nyüglödik, de az időjárás változásnak tudtuk be. Ma már csak alszik és sír. Szerintetek menjünk az ügyeletre vagy ennyire kikészíti az időjárás?

Figyelt kérdés
6 hetes a kis asszony
2013. márc. 17. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem láza akkor várhattok holnapig és akkor felhívjátok a dokit. De ha aggódsz akkor hívd fel az ügyeletet és kérdezd meg, hogy mit tegyél.
2013. márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
anyatejes..?
2013. márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem anyatejes,hanem tápszeres.Csak azért kérdeztem rá,mert nekem torokgyulladásom van és félek,hogy elkapta,de nem lázas és rendesen is eszik.Akkor gondoltunk arra,hogy a hasa fáj nagyon,de akkor nem lenne olyan jó étvágya,hogy 90-100ml megeszik.
2013. márc. 17. 17:27
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem hívd fel a védőnőt hátha Ő okosabbat tud mondani. én az időre fognám. 8 hónaposom is nyűglődik napok óta csak akkor jó neki ha kézben van. kicsit nehezek így a napok, de már jön a jó idő és akkor vissza áll minden :)
2013. márc. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 frászkarikaborsó ***** válasza:

a torokfájástól sem lenne jó étvágya mert úgy elég fájdalmas nyelni...

hasfájás gyanús ha nincs láza. nem csak anyatejeseknél lehet..

2013. márc. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy fáj a hasa még lehet jó az étvágya. Az én 4 hetes fiam is hasfájós és állandóan enne, vagy legalábbis úgy tűnik mintha éhes lenne. Egyébként a hasfájás állítólag a 6.-8. héten tetőzik majd enyhülni kezd.
2013. márc. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!