Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért pánikoltam ma be ennyire?

Miért pánikoltam ma be ennyire?

Figyelt kérdés

16 hetes kismama vagyok, mikor pozitivat teszteltem nagyon boldog voltam és ez utána sem változott, néha gondolkodtam hogy menni fog-e de annyi.

Ma viszont anyukám bejött hozzánk, nézegettük a szobát (1szobás házban lakunk) de olyan pici hogy eléggé rendezkedni kell hogy beférjen egy kiságy.

Na ahogy kiment, teljesen pánikba estem, soha nem éreztem magam ennyire rosszul, lelkiismeret furdalásom volt hisz nagyon örülök várom és szeretem a kislányomat. Már a babakocsit is megvettük és kapott kis ruhákat is.

Ez a pánik nagyon rossz volt, nem győztem bocsánatot kérni a kincsemtől, de tudom közrejátszott az idő, esetleg az hogy 1 hónapja itthon vagyok táppénzen.


2017. márc. 1. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Esetleg a hormonok :) Nyugi, terhesen elég hülyeségeket tud érezni, gondolni az ember :D néha én is betojtam a felismeréstől, hogy "dehát most minden megváltozik". Szerintem normális a dolog.
2017. márc. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%
Mert arra gondoltál, vajon hogy fogjátok felnevelni, ha még élhető méretű lakhelyetek sincs?
2017. márc. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, lesz még ilyen párszor, nagy változás ez, tele kettős érzésekkel. De végül mindig arra jutottam, hogy a baba a legjobb dolog, ami történhetett velem, a többi meg megoldódik.
2017. márc. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!