Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy azért pánikol...

Lehetséges, hogy azért pánikoltam ma be út közben, mert már fél éve nem mozdultam ki egyedül sehová?

Figyelt kérdés
Fél éve nem voltam sehol egyedül, ma először egyedül utaztam 20 km-t. A buszon elkezdtem pánikolni, olyan érzésem volt, hogy nem fogok tudni egyedül hazajutni. Elég rossz érzés volt. Történt már valakivel hasonló?
2009. máj. 27. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen szülés után,mikor mentünk a 6 hetes kontrollra,na akkor pánikoltam,de rendesen,hogy nem bírom ki,hogy nincs levegő meg ilyenek,borzasztó volt!

2009. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az autóban jött elő egyszer olyan érzésem h nem bírom ezt a száguldást, szóltam a férjemnek h ne hajtson gyorsan, erre mondta h 50-nel megyünk. Hozzászoktam a babakocsi tempóhoz. Azóta jobb :)
2009. máj. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Valószínűleg azért :(

Én pár éve fél évig nem mentem metróval,mozgólépcsővel és akkor jött ki a pánikbetegség rajtam,ami azóta is tart.

2009. máj. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!