Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nem tudom megnevezni az...

Ha nem tudom megnevezni az apát, mert nem tudom, hogy írják a nevét, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ki az apa, azt is, hogy melyik városban él, hol dolgozik, de mivel külföldi, fogalmam sincs, hogy kell leírni a nevét.
2017. márc. 7. 10:52
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Ez mihez kell?
2017. márc. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Családi jogállás rendezéséhez.
2017. márc. 7. 11:00
 3/45 anonim ***** válasza:
54%
Hogy ejtik ki a nevét? Úgy talán tudunk segíteni, hogy mégis hogy néz ez ki leírva.
2017. márc. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod ki az apa,és hogy hol dolgozik,egyszerűen keresd fel. Ez a legkézenfekvőbb megoldás,az már rázósabb lenne,ha nem tudnád hol él,hol dolgozik.
2017. márc. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Magánnyomozó foglalkozik ilyesmivel? Az nem kivitelező, hogy én menjek, meg velem amúgy se állna szóba. Magyarországon él amúgy.
2017. márc. 7. 11:18
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
A hivatalos helyen elmondod, hogy nem tudod a pontos írásmódot, a kiejtése XXX, az illetö (ország megnevezése) állampolgár, és lehetöleg a lakcímet is hozzá, vagy elgalább a várost
2017. márc. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
63%
Mennyi idős a gyerek? Az apa annak idején elismerte a gyereket vagy most akarod perelni?
2017. márc. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
De így is foglalkoznának vele? Mármint ebből apasági per lenne, de ha eleve nem vagyok biztos a nevében, lehet, hogy nem találják meg. A címe már valószínűleg megváltozott. A születési idejét elvileg tudom, gyakorlatilag abban se vagyok biztos, amit kérdezett.
2017. márc. 7. 11:27
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

7!


Nyilvánvalóan nem ismerte el, hiszen 1, nem lenne szükség a családi jogallas rendezesere, 2, el tudná olvasni a születési anyakönyvi kivonaton, hogy hogy írják. ..



Kérdező, mi a név kiejtése? Írd le ugy

2017. márc. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Még van 1 hónap szülésig és próbáltam felkeresni az apát telefonon, de nem beszél velem. Küldtem neki sms-t, szóval elvileg tudja, hogy terhes vagyok.
2017. márc. 7. 11:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!