Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan lány aki már 23-25...

Van olyan lány aki már 23-25 éves kora körül szívesen vállalna gyereket? Vagy ez manapság már teljesen 30 év fölé tolódott?

Figyelt kérdés

2017. márc. 14. 13:22
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
53%

Igen! Én (mi) nemsokára szeretné(n)k. A technikum óta (3 éve) dolgozom, stabil, több éves kapcsolat, majdnem saját lakás, és viszonylag stabil anyagi háttér is megvan hozzá.

És ami fontos még, hogy nagyon szeretné(n)k már babát :)

24 leszek idén.

2017. márc. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%
Bár 26 vagyok,de nem érzem úgy ,hogy kellene vállalnom. Ahhoz előbb egy értelmes pasi kellene. Meg egyenlőre nincs az a férfi,akinek én gyereket csinálnék,de lenne egy csak a ő foglalt sajna. :(
2017. márc. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%

A fiatalabb húgom (21) pl azt mondja ő 25 éves korára szeretne. De a másik tesóm (24) is azért már 3-4 éven belül.


Amúgy tradicionálisabb családból jövünk (én úgy érzem hogy) szerencsére. A szüleinknél is apa 29, anya 23 volt, amikor összeházasodtak és a mai napig jóban vannak, felneveltek három gyereket egész normális felnőttekké.


Ötünk közül 3-an diplomások is, úgyhogy még csak nem is vidéki parasztcsalád vagyunk, mielőtt valaki azzal jönne hogy ez csak falun szokás manapság.

26/F

2017. márc. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%
Igen,mi már nagyon szeretnénk. Párom 32, én 22 éves vagyok. Van munkánk,próbálkozunk. Eddig még nem sikerült, de nagyon szeretnénk már.
2017. márc. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%
Igen! En 22 vagyok parom 34. Probalkozunk es ugynezki sikerult! 4 napja kesik! :)
2017. márc. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%

Nem feltetlen tolodik ki. En 26 eves vagyok, a ferjem 32, 2 eve vagyunk hazasok es uton a baba. :) 9 eve vagyunk egyutt, iden nyaron lesz, hogy 5. eve egyutt elunk. Mindketten dolgozunk, van megtakaritasunk (kb. egy lakas aranak 80%-a). Alberletben elunk ugyan, viszont sajatot nem szeretnenk meg venni mert nevetsegesen alacsony a berleti dij + rezsi amit fizetunk, majd ha a pici nagyobb lesz, kb. 2 eves kora korul tervezzuk a sajat lakast.


Mivel stabil, boldog parkapcsolatban elunk es nem volt anyagi akadalya se a gyermek vallalasnak igy nalunk nem volt kerdes, nem akartuk tovabb huzni az idot. :)


Nyilvan kellenek hozza a megfelelo feltetelek es sok esetben ezert tolodik ki, nem azert mert kizarolag 30 felett szeretnenek csak az emberek.

2017. márc. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Én 23 évesen mentem férjhez, és a 25. szülinapom után 2 héttel szültem. Most 27 vagyok, újra terhes, és sokkal több a velem egyidős kismama a terhesgondozáson, mint az első babánál. Akkor és most is inkább a becsúszott babák anyukái vannak 25 alatt. Persze volt/van kivétel.
2017. márc. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt, hogy a férjem 4 évvel idősebb nálam, van munkahelyünk, lakásunk, autónk, normális életünk, háziállataink. 7-es
2017. márc. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Én is szívesen vállaltam volna, nagyon stabil hátteret szeretnénk, ami lehetővé tesz egymás után 2 gyereket, ìgy ezért vártunk
2017. márc. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Pl mi. 23 leszek már,mire születik a baba, párom 30. Terveztük, próbálkoztunk már fél éve. Mindketten dolgozunk, ketten élünk saját lakásban. Igazából minden adott volt, nagyon örültünk neki, mikor összejött.
2017. márc. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!