Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok nektek tényleg rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek tényleg rossz ha az elélvezés előtti pillanatban a lány abbahagyja a kényeztetést teljesen? Milyen érzés az?

Figyelt kérdés

A barátom utálja ha ezt csinálom neki... azt mondja az nem is igazi élvezés úgy... viszont én meg szeretem mert utána pár perc és megint "akcióra" kész :)

Ha meg olyankor tovább kényeztetem, monduk kézzel, vagy lovaglok akkor nagyot élvez de utána lelankad és bepunnyad és nincs több szex.

Vajon tényleg olyan rossz neki vagy csak mondja? Olyankor van h csak kifolyik ami vicces.. de van h ugyanúgy kilövell. Mert folyton becsap, pl. olyanokkal h ha felizgul rám de nincs szex v nem élvez el akkor az fáj neki meg ilyenek de aztán megtutam más fiúktól h ez nem is igaz :)


2017. febr. 22. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Valóban idegesítő, de lehet ügyesen is csinálni. Hasonló módszerrel el lehet érni azt, hogy ne élvezzen el, viszont az ondója kicsorogjon (nem lüktetve).


23/F

2017. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocs, el kellett volna olvasnom végig.
2017. febr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
de igaz,és szar,ez kinzás a baridnak igaza van.
2017. febr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Én imádom. Órákig hagynám hogy csináld élvezés nélkül. Kikötözve az igazi.
2017. febr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Ruined orgasmkent ismert bdsm temaban. Engem nagyon izgat, ha igy "elvezek" el, egybol johet kovi. De eddig csak magamnak vvolt szerencsem csinalni. :/ 17f sub
2017. febr. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon frusztráló, volt hozzá szerencsém párszor. nem jó dolog.
2017. febr. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha sokáig izgalmi állapotban van és nem élvezhet el, akkor az tényleg fáj. Ha ez órákon keresztül így megy. Az első barátnőmnél, mikor még mind a ketten szüzek voltunk, 4 napot töltöttem, ezalatt nagyon sokszor felizgultam és az utolsó napon már járni nem bírtam, annyira fájtak a golyóim és a hólyagom. Alig vártam, hogy hazaérjek és elintézzem magamnak és olyankor még az élvezés is nagyon fáj, utána csillapodik csak. És nem is egészséges így.
2017. febr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem fáj utána, de azért napokig nem lehet ezt csinálni.

Egyébként meg nagyon frusztráló, a pasid helyében én gerincre vágnálak, és jól megadnám, ami jár neked.


Tudom, mert néha a párom is pont elélvezés előtt hagyja abba a nyalást... jó, utána hatalmasat élvezek a péniszétől, de iszonyat szar érzés.

2017. febr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Minden barátnőmtől ezt kértem de soha nem tartják be...

Aztán most38évesen van egy szeretőm aki végre figyel rám!!! És megáll mielőtt elmennék...mámor

2017. febr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!