Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Keresztszülönek vagyok hívva,...

Keresztszülönek vagyok hívva, nagyon rosszul nézne ki ha egy csinosabb fekete farmert magassarkuval s gala bluzzal felvennék?

Figyelt kérdés
két keresztszülö lesz s a család max 10 személy.illene emiatt ruhát vennem ?
2017. márc. 26. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Az ilyen kérdést mindig azzal tisztázom, aki meghívott. Mert ahány ház, annyi szokás, ami nekem természetes vagy belefér, az másnak lehet, hogy illetlen, de túlöltözni sem szerencsés dolog.
2017. márc. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Jobb, mint a miniszoknya. Voltam olyan keresztelon, ahol anyuka, keresztanya akkora szoknyaban allt az oltarnal, hogy a fehernemujuk kb. alig takarta.
2017. márc. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
na épp erre gondoltam én is, miniruhám van ,de szerintem templomba túl kihivó lenne .
2017. márc. 26. 10:10
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

Teljesen jo, nem teged neznek, hanem a babat :)

En is fekete nadragban es egy szebb feher selyem felsoben voltam, nem bluz, csak egy szebb folso.

2017. márc. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ,hogy válaszoltatok.Szép napot kívánok nektek!
2017. márc. 26. 10:25
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Farmerben akarsz menni a keresztelőre? Nincs egy normális nadrágod?
2017. márc. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Farmert nem vennék fel. Vegyél egy csinos fekete nadrágot, az nem nagy beruházás.
2017. márc. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Farmert en sem vennek fel. Foleg keresztszulokent...rajtam kosztum volt a sajat gyerekem es a keresztgyerekem eskuvojen is.

Amit korulirtal, az nagyon csinos, de nem egy ilyen alkalomra.

2017. márc. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Inkább egy fekete/sötétszürke szövetnadrágot vennék fel a blúzzal. Ha ruhát nem akarsz egy alkalom miatt venni megértem, de egy sötét szövetnadrág később is jól jöhet pl.állásinterjú, ballagás, ne adj Isten temetés stb. és a kínaiban nem túl drága.
2017. márc. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Mi az a gala blúz? A farmer gáz!
2017. márc. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!