Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Találkoztak már olyan anyukava...

Találkoztak már olyan anyukaval aki elkezdett kiközösítés benneteket? Később kiderült az ok?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen anyuka itt a lakohelyemen.Joba lettünk,sokat osszebaratkozom,segítettem neki egy csomó mindenbe,ő is ha úgy volt és elkezdett furán viselkedni és kiközösíteni.Mindig megjegyzést tesz rám,a gyerekemre.Fogalmam sincs miért csinálja.Mindent visszajöttem magamban és tényleg semmi olyat nem tettem,se a gyerekem(2,5eves) ami indokolna
2017. márc. 28. 21:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Írnál konkrétumokat?
2017. márc. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem féltékeny rád valamiért
2017. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Talán csak irigy lett valamiért.
2017. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Jaj,elnézést!A telefonom át írta a mondandom.Tenyleg mindent visszaporgettem és nem csináltam ellene semmit ami ez indokolná :( Irtó rosszul esik.Nem tudok konkrétumokat írni.Egyszeruen megjegyzéseket tesz szinte barmire(túl sokat engedsz meg a gyerekednek,ne adjon ropit az enyemnek,mi jól megvagyunk otthon is ha nem találkozunk,nekünk van kertünk ahová ki tudunk menni,olyan dolgot hoz fel a gyerek előtt amit tudja h szeret de csak náluk van,elmegy másik játszótérre ha itt vagyunk.Olyan direkt az orrom alá dorgoli dolgokat.Szoval ugy érzem,hogy ő bánt,mégis úgy viselkedik,mintha én tettem volna rosszat.
2017. márc. 28. 22:09
 5/20 anonim ***** válasza:

És miért nem kérdezed meg konkrétan, hogy "te, mondd már meg, hogy mi a bajod!"

Egyenes válasz nagyon ritka egyenes kérdésre, sajnos a legtöbb ember csak kevergeti a langymeleg sz@rt, annyi vér kevésnek van a pucájában, hogy megmondja az igazat, de akkor is a kommunikáció

2017. márc. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Bocs, véletlenül hamarabb küldtem el. Annyi még a végére, hogy nem kell, meg nem is lehet minden ember sértődésével vagy esetleg irigységével foglalkozni. Ha nem válaszol őszintén akkor erről ennyit, ne foglalkozz vele.
2017. márc. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Pontosan azért nem kérdezek rá konkrétan,mert nem mondana el és megintcsak ő tartana magát felsobb rendunek.Meg nem adom meg neki az örömöt,h elmondom mennyire bánt ez.Ugy látom élvezi,h latja :( Nagyon pocsék érzés!
2017. márc. 29. 05:07
 8/20 anonim ***** válasza:
26%

Egy ember nem tud kikozositeni, az ugyanis azt jelenti, hogy egy csoport nem fogad be...

Nem, nem volt ilyenben reszem

2017. márc. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%
Keress te masik jatszoteret, ne talalkozgass tobbet vele szandekosan. Ha velem ezt tennek, ertenek a szobol. Nem mennek meg a kozelebe sem!
2017. márc. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én is értek belőle.Nem keresem és nem telepedtek rá!!!!Nem is vagyok ilyen.Viszont nem vagyok hajlandó azért elmenni valahonnan,mert ők megjelennek.Nekem ugyanis nincs bajom vele,nekem kezdtem el ezt!
2017. márc. 29. 06:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!