Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1,5 évesetek hányszor "végzi...

1,5 évesetek hányszor "végzi el a NAGYdolgát" egy nap?

Figyelt kérdés
Nálunk akár napi 4 alkalommal is. Nem sok ez? Valami baj lehet? Vagy csak szimplán jól működik az emésztése?
2010. máj. 12. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb. 2-3. Nagyon sokat mozognak ebben a korban, gyorsabb az emésztésük is. Ha mindig ennyi szokott lenni, és amúgy rendben van az állaga, tehát nincs hasmenése, akkor szerintem ok.
2010. máj. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém most lesz két éves, de már a hozzátáplálás kezdete óta napi 2-3 alkalommal van kakis pelusa. Kérdeztem én is gyerekorvost, hogy ez így normális-e, azt mondta, van ilyen, nyugodjak meg, és ahogy írta az előttem szóló is, ha nem hasmenéses állagú, és szépen fejlődik súlyban is, akkor nincs gond.
2010. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a megerősítéseket! :-)
2010. máj. 12. 17:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Enyém 14 hónapos, de ma volt 4 kakis pelusa, van amikor meg 1.
2010. máj. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Néha napi 1, néha napi 3, változó, gondolom attól függ, mit eszik.
2010. máj. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!