Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 8 hónapos, eddig jól alvó...

8 hónapos, eddig jól alvó kisfiam miért ébred éjjelente többször sírva?

Figyelt kérdés
Kb egy hete éjjelente 3-4 alkalommal is sírva ébred, ilyenkor megszoptatom, és alszik tovább. Eddig 1x, max2x kelt éjjel, de nem sírt. Nappal is többször sírva fakad. 6 foga van, nem látom, hogy duzzadna az ínye, mi baja lehet? Mozgásfejlődésében sincs változás, kúszik.

2017. ápr. 5. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:

A mozgásfejlődéses kellemetlenségek megelőzhetik az új mozgásformát. Persze ez utólag derül ki, nekem pl a fiam nagyon nehéz volt elaltatni elképzelni se tudtam mi a baja, aztán elkezdett mászni.

A szeparációs szorongás is átlagosan ekkor kezdődik és ez is okozhatja, van aki azt mondja nem, hát szerintem meg igen.

Ha 6 foga van, akkor gondolom alul 2 felül 4? Az alsó metszők nem annyira feltűnőek áttörés előtt, bár azt te tudod a többi fogával 1 hétig tartó ébredésnél volt-e más jele is pl.

2017. ápr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!