Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nyomós indokkal indokol...

Milyen nyomós indokkal indokoljam, miért nem kértem 25 hónapig gyerektartást?

Figyelt kérdés
Van indokom,amibe most nem mennék bele,viszont úgy gondolom hogy azt nem fogadjaek el. A kérdésre kérek választ,ne másra válaszoljatok,mert látom sokszor más irányba térnek el a válaszadók!
2017. ápr. 6. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem kértem, mert úgy éreztem megterhelő lenne az apának, elég instabil alak, rámenne a lelki egészsége is, havi 10ezer forint meg nem ér annyit, hogy valaki belepusztuljon.


Kinek kell indokolni?

2017. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mert eddig nem gondoltad úgy, hogy olyan helyzetben lenne hogy ki tudná fizetni, de most hogy már jobban megy neki, így már ki tudná fizetni.
2017. ápr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 6. 21:07
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Pl nem volt kész az apasági nyilatkozat v addig együtt voltatok, vagy az apa el volt tűnve stb.


Én akadályozo tényezőket keresnék. Az empátia hidegen hagyja a biroságot mindkét féltől.a gyerekről van szo.

2017. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy azt hitted, egyedül is menni fog, de sajnos nem. Be kellett látnod.
2017. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bíróságon kell indokolnod??? Azt ugye tudod,hogy csak 6 hónapra visszamenőleg tudsz gyt-t érvényesíteni?
2017. ápr. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Mert nem kötelezhetek senkit rá végzés nélkül,hogy fizessen.

Mert nem a gyerektartás miatt indítok elhelyezési pert.

Mert ha az apja nem szereti,minek fizetne.

2017. ápr. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétel hogy megindokold. De csak 6 hónapra visszamenőleg lehet.
2017. ápr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha ha nekem volt igazam.

Most olvasom 6 honapon tul csak nyomos indokkal lehet a gyt-t kovetelni pl korhazi kezeles miatt nem tudta ervenyesiteni a kovetelest azaz nem tudott perelni.

2017. ápr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem talalsz akadályozo tényezőt amik miatt nem tudtad kerni akkor csak 6 honapra visszamenoleg fogsz kapni. Buktál 19 honapot. Azaz a gyermek..
2017. ápr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!