Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne kereslet...

Szerintetek lenne kereslet kulfoldrol behozott, uj babaruhakra?

Figyelt kérdés

Angliaban lakom, es itt joval olcsobbak a ruhak mint otthon, szerintetek lenne kereslet ? Next, Gap, stb. ?


Ez nem uzleti ajanlat, csak egy gondolat de 15 eve nem elek otthon igy itt tajekozodnek.


2017. ápr. 7. 10:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%
nem rossz. ha lesz belőle vmi és az angol mentalitással csinálod, nem a magyarral, akkor keress meg, egy vevőd már van :)))
2017. ápr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én vásároktam már így vásárlásközvetítővel Angliából, szerintem szuper ötlet! Ha olcsóbb a szállítás mindenképp vennék én is tőled :-)
2017. ápr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, ez jo hir, hogy lenne ra kereslet!
2017. ápr. 7. 15:13
 14/18 anonim ***** válasza:
Csak akkor tudsz itthon jó üzletet csinálni ha olcson adod az itthoni bolti ár alatt az meg neked nem érné meg.
2017. ápr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Itt toredeke a ruhak ara mint otthon a boltokban. Akciok itt 90 % - osak, es tudni kell, hol, mikor kell szetnezni.

Az egyik boltban pl. most 90 % os Geox es Start Rite baba, gyerekcipok vannak leertekelve. Tavasziak, tehat jo a szezon.

10 £ egy Geox cipo ( kb. 3500 Ft ) most vettem a picimnek. ( otthon 20 ezer az ara )

A baratnom az egy eves lanyanak Start Rite - ot vett 4 £ ert ( kb. 1500 Ft, otthoni ara tizezer.

A ruhak detto.

2017. ápr. 9. 23:48
 16/18 anonim ***** válasza:
Cipök jó árak ,de itthon 600ft már lehet aranyos polot kapni ,720ft legings mintás kabát 2500ft igaz nem next ,de szépek aranyosak,és én ár/értékben gondolkodom tehát rajtam kivül elég sokan ,ezek az árak alá menjél ,mert lidl,pepco,hm .elég aranyos ruhák vanak elég jó áron.
2017. ápr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16.

Hol láttál ilyen árakat a H&M-ben? Ha egy sima póló 1490-be kerül, már jó árban van, mert alapesetben 1990-től indul az ára. A télikabát 10-12e ft körül van ott. A pepcoban a legolcsóbb póló 740 és sok más olcsó (még olcsóbb) dolguk van. De az egy minimál dizájnt és minőséget hozó lengyel márka. Össze se lehet mérni a kérdező által felhozott márkák áraival.

2017. ápr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
16 os, en minosegi ruhakra gondoltam, mint Next es Gap, ezek azert koszono viszonyban sincsenek a Lidl, Tesco vagy Pepco ruhakkal.
2017. ápr. 12. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!