Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetek terhes? Tobbi lent

Lehetek terhes? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a problemam hogy es egyben kerdesem is hogy lehetek e terhes? Fogamzas gatlot szedek, de viszont par napig elhagytam mert elfelejtettem beszedni, es szombaton volt aktus.. Nem vedekeztunk.. Es tegnap ota barnas, veres folyasom van.. Ennyi ido utan kijelezheti? Terhessegi tesztett majd csak akkor akarok csinalni, mikor mar letelt a 2-3het vagy ha nem jon meg a menstruaciom. Ami 10nap mulva kellenne megjonni.

Bocsi a hulye kerdesert csak picit parazok.

20eves lany :)


2017. ápr. 13. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván lehetsz, mert több szemet kihagytál. A barnás véres folyás attól van, hogy leesett a hormonszint, ugyan úgy, mint amikor gyógyszerszünetben megjön a megvonásos vérzés. Még nem terhesség okozza, az 1000%. Majd a teszt megmondja pár hét múlva.
2017. ápr. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom! :)
2017. ápr. 13. 08:03
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Ha nem akarod kivárni ezt az időt, az orvos hamarabb is megmondja.

Amúgy egyértelműen lehetsz... tudod, a normál fogamzás úgy néz ki, hogy nem védekezünk, és közben dugunk legalább egy jót :-/

2017. ápr. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

igen, lehetsz, aktus után 2 héttel tesztelj, és megtudjuk, lehet-e gratulálni.

Gondolom, ha ilyen sok mosolygós fejet írsz, nem lenne nagy gond a baba ;)

2017. ápr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem lenne baj ha terhes lennek! Sot nagyon is orulnenk neki, csak azert kerdeztem mert ilyen barnas folyasom meg soha nem volt es megilyedtem picit hogy valami baj van-e. Gondolom itt mar van par anyuka es kivancsi voltam a velemenyekre :)
2017. ápr. 13. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!