Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetek e terhes? FONTOS

Lehetek e terhes? FONTOS

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. 2 hónapja a barátommal csináltuk úgy,hogy rajta is volt boxer rajtam meg francia bugyi+pizsinaci. azt szeretném kérdezni h lehetséges e a teherbe esés? mensim megjött meg minden de ugy értem a köldökömnél hogy dobog valami és gyakran hányingerem van. Segítsetek. ://

2017. jan. 9. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Így nem, de lehet nem ártana tájékozódni a védekezési módszerekről, mert ha így juttok el a szexig, abból baj lesz.
2017. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Édes Istenkém...
2017. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kérlek, normális kommenteket írjatok. Nagyon félek. Kemény is a hasam. meg minta valami dobogna
2017. jan. 9. 20:09
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Tudod te, hogy keszul a gyerek?


Amennyiben nem, magad is gyerek vagy.


Kapj elo egy konyvet, az olvasassal tobbre mesz!

2017. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehetsz terhes. Az egyes teljesen normális választ írt. Nézz utána hogy készül a gyerek vagy kérdezd anyukádat, mert ha ennyire tudatlan vagy szexualitás témakörben, akkor könnyen megvezetnek " csak egy kicsit bedugom" meg " majd időben kiveszem " szövegekkel
2017. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ az elsőnek és az utolsónak.AKkor biztos nem vagyok az?
2017. jan. 9. 20:19
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Növekszik a bugyibaba. Most komolyan, a mai tinik már mindent tudnak, nem hiszem, hogy tényleg ilyet kérdezel.Ott ülsz a net előtt, mindent megtalálsz a fogantatásról.
2017. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem hatolt beled, nem elvezett beled, tehat nem lehetsz terhes. Ahhoz, hogy terhes legy meg kell, hogy tortenjen a szex, es beled kell elveznie, de igy semmi eselyed nincs terhessegre ahogy leirtad. Viszont, ha mar ott tartotok, hogy szeretnetek szeretkezni, akkor vedekezesrol ne feledkezzetek meg!
2017. jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
Az utolsót kiegészíteném annyival, hogy előváladéktól is lehet terhes a lány, nem csak a beleélvezéstől.
2017. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

És mégis mit csináltatok ruhán keresztül?

Tényleg, nem bántásból, de nézz utána neten, hogy hogyan készül a gyerek.

Ha terhes is lennél, a szívdobogását nem érzed, még akkor sem, amikor már nagy a baba a pocakodban.

2017. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!